استاندار آذربایجان‌شرقی؛

اقدامات سپاه و بسیج در تأمین امنیت و مقابله با کرونا قابل تقدیر است

1400/06/08 - 15:48 - کد خبر: 49882
عکس

نصر: استاندار آذربایجان‌شرقی با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات سپاه و بسیج در تأمین امنیت استان، گفت: سپاه و بسیج در عرصه مقابله با کرونا هم با اجرای طرح شهید سلیمانی، به یاری مدافعان سلامت آمدند و اقدامات بسیار ارزشمندی در شناسایی و درمان بیماران انجام دادند.

به گزارش نصر، محمدرضا پورمحمدی روز دوشنبه در دیدار فرماندهان سپاه عاشورا با وی به مناسبت هفته دولت، افزود: تقارن شروع دولت سیزدهم را با هفته دولت به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم دولت جدید و تازه‌نفس بتواند به شایستگی مطالبات مردمی را پاسخگو باشد.
 وی با بیان اینکه با وجود تحریم‌های اقتصادی و شیوع کرونا، شاخص‌های توسعه آذربایجان شرقی رو به بهبود است، افزود: در دوران مدیریت ما حوادث مختلفی در استان رخ داد، ولی با همدلی و همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی و قضایی و نهادهای نظامی توانستیم شرایط را مدیریت کنیم.
پورمحمدی گفت: امنیت جامعه در سایه تلاش شبانه‌روزی نیروهای نظامی و انتظامی به وجود می‌آید و خوشبختانه در سایه این تلاش‌ها امنیت در آذربایجان شرقی مثال‌زدنی است.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به فعالیت‌های قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه در استان، گفت: پروژه ذوب مس و نفلین‌سینیت سراب که اجرای آنها سال‌ها به تأخیر افتاده بود، با همکاری قرارگاه خاتم، فعال شد و امروز به مرحله خوبی رسیده است.
 سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه عاشورا هم در این دیدار با تبریک هفته دولت و قدردانی از خدمات و تلاش‌های دولتمردان در استان، بر آمادگی سپاه و بسیج در دفاع از مرزهای کشور و امنیت پایدار  آذربایجان شرقی و همچنین خدمت به مردم در عرصه‌های مختلف با تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد.
انتهای پیام/

پژوهشیار