نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی:

دولت سیزدهم درصدد رفع موانع تولید و میدان دادن به بخش خصوصی است

1400/05/14 - 11:32 - کد خبر: 48576
حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی

نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت سیزدهم درصدد رفع موانع تولید و میدان دادن به بخش خصوصی است، گفت: حجت الاسلام رئیسی رئیس‌جمهور جدید دارای فرصت‌های خوبی برای ایجاد جهش در کشور است اما در مقابل با چالش‌های مختلفی روبرو است.

به گزارش نصر، حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی روز چهارشنبه در گفت و گویی درخصوص محور تاکیدات رهبر انقلاب بر اولویت های کاری دولت سیزدهم، اظهار کرد: انجام سفرهای استانی همراه با آسیب شناسی اقدامات گذشته مسئولان می تواند زمینه گفتگوهای صادقانه با مردم را فراهم کند.
 وی با اشاره به اینکه مردمی بودن و گفتگوی صادقانه با جامعه یکی از مهمترین مولفه هایی است که رهبر انقلاب به آن تاکید دارند، افزود: در واقع سفرهای ریاست جمهوری به مناطق مختلف کشور می‌تواند به مردمی بودن دولت کمک کند و ‌در نهایت زمینه رفع مشکلات را فراهم کند.
 این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه حل معضلات اقتصادی باید مبتنی بر برنامه تحولی باشد، افزود: اگر تیم اقتصادی دولت سیزدهم ظرفیت های کنونی کشور را احیا کند موانع تولید نیز برطرف خواهد شد.
 حجت الاسلام میرتاج‌الدینی گفت: رفع موانع تولید نیازمند آسیب‌شناسی و رفع بوروکراسی و میدان دادن به بخش خصوصی است و اعتبارات لذا این مهم باید در اولویت کاری دولت سیزدهم قرار بگیرد.
 رئیس فراکسیون نیروهای مردمی انقلاب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به عنوان مثال واحدهای تولیدی در شرایط کنونی تحریم ها را دور می‌زنند و از طریق شرکت های ثالث اقدام به واردات کالاهای مورد نیاز می کنند اما دستگاه های داخلی به دلیل وجود بروکراسی ها موانع جدی ایجاد می کنند.
انتهای پیام/

پژوهشیار