«بیزیم محله» نویدبخش نشاط شهروندان تبریزی در دهه کرامت

1400/03/24 - 13:55 - کد خبر: 45637
عکس

نصر: رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: سلسله برنامه های «بیزیم محله» به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی در 12 پارک محله ای کلان شهر تبریز درحال برگزاری است.

به گزارش نصر، سیدمحمدحسین بلاغی با بیان این مطلب اظهار کرد: همزمان با دهه کرامت، سلسله برنامه های فرهنگی و هنری «بیزیم محله» به همت حوزه هنری استان با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و سازمان بسیج هنرمندان استان در 12 پارک سطح شهر تبریز برگزار می شود.
وی افزود: این سلسله برنامه ها از روز شنبه تا پنجشنبه هفته جاری با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی از جمله استندآپ کمدی، اجرای موسیقی محلی و حماسی، نمایش طنز خیابانی و ... در حال برگزاری است.
رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی همچنین در ادامه اظهار کرد: این برنامه با هدف نشاط اجتماعی و امیدآفرینی در دهه کرامت توسط هنرمندان تبریزی و با همکاری مردم تبریز برگزار می شود که تا کنون چهار برنامه از سلسله برنامه های بیزیم محله با حضور پرشکوه مردم در تبریز برگزار شده است.
 
گفتنی است، سلسله برنامه های «بیزیم محله» تاکنون در موزه پارک قاجار، پارک محله ای شقایق و پارک محله ای قائم برگزار شده است و همچنین در ادامه در بوستان میلاد، پارک آبشار، باغ شهر، شهرک امام، قارتال و ... برگزار می شود.
انتهای پیام/

پژوهشیار