مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان:

امسال ۴۵۰ هزار تن میلگرد در شرکت فولاد آذربایجان تولید می‎‌شود

1400/03/20 - 11:00 - کد خبر: 45390
فولاد

نصر: مدیرعامل شرکت فولاد آذربایجان از برنامه ریزی برای تولید ۴۵۰ هزارتن میلگرد در این شرکت در سال جاری خبر داد.

به گزارش نصر، علیرضا محمودی در نشستی با نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی که با محوریت بررسی فعالیت های سال جاری و برنامه های توسعه ای پیش روی فولادآذربایجان برگزار شد؛ با ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده، اعلام کرد: این شرکت در سال۹۹ با وجود مشکلات عدیده از جمله شیوع بیماری کرونا ، محدودیت های برق و گاز و تلاطم شدید بازار فولاد که تعطیلی های مکرری به شرکت تحمیل کرد، توانست میزان تولید خود را براساس برنامه های پیش بینی شده، پیش ببرد و حدود ۳۴۰ هزارتن انواع مقاطع میلگرد آجدار استاندارد را تولید و روانه بازار کند.
وی ادامه داد: در راستای نوسازی وهمچنین بومی سازی تجهیزات شرکت، گام های مهمی در این شرکت برداشته شده است که بازسازی اساسی کوره ، راه اندازی سامانه و اتوماسیون اداری ، مهندسی معکوس و بومی سازی برخی از قطعات و تجهیزات فنی از جمله این اقدامات است.
محمودی با اشاره به برنامه های سال جاری شرکت اظهار کرد: تمام توان خود را به کار بسته ایم تا توازن تولید در شرکت برقرار شده و بتوانیم در سال جاری بیش از برنامه تدوین شده تولید کنیم .
مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در شرکت فولاد آذربایجان اظهار کرد: از مدیران بالادستی از جمله شرکت ملی فولاد ایران و ایمیدرو، حمایت از توسعه شرکت و اشتغالزایی در منطقه را انتظار داریم.
شرکت فولاد آذربایجان در نیمه شعبان سال ۱۳۷۹ با هدف تولید سالیانه ۵۵۰ هزار تن محصولات کیفی فولادی در شمال غرب کشور و در فاصله ۳ کیلومتری از جنوب شرقی شهرستان میانه در مجاورت ایستگاه راه آهن در زمینی به مساحت ۴۶ هکتار افتتاح شد.
انتهای پیام/

پژوهشیار