سردار رحیمی:

تمهیدات برای انجام انتخابات در امنیت کامل فراهم شده‌است

1400/03/11 - 15:53 - کد خبر: 44983
سردار رحیمی

نصر: فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه اجازه نمی‌دهیم کوچک‌ترین خلل امنیتی و انتظامی در انتخابات ایجاد شود، گفت: در تهران بیش از پنج هزار شعبه اخذ آراء است که تمهیدات لازم برای انجام انتخابات در امنیت کامل و آرامش لازم اندیشیده شده‌است.

به گزارش نصر، سردار "حسین رحیمی" امروز /سه‌شنبه/ در مراسم صبحگاه عمومی این فرماندهی با تاکید بر اینکه در آستانه انجام یک ماموریت و عملیات بزرگ هستیم و آن هم برقراری نظم و امنیت و انضباط انتخابات است، بیان داشت: انتخابات رزمایش بزرگ ملت ایران است که حضور پرشور و شعور مردم در این رزمایش، دوستان را امیدوار و دشمنان را مایوس و ناامید خواهد کرد.
وی با ابراز بر اینکه در ۲۸ خرداد ماه امسال مردم حماسه‌ای دیگر را خلق خواهند کرد، اظهار داشت: مردم فهیم و آگاه ما می‌دانند که حضور گسترده و پرشور آن‌ها پای صندوق‌های رای و انتخاب فرد اصلح در حقیقت آینده و سرنوشت آن‌ها را رقم خواهد زد و با این حضور سرنوشت خود را آنگونه که می خواهند، تعیین می‌کنند.
این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه دشمنان و معاندان همه تلاش خود را بکار بسته‌اند تا این انتخابات با استقبال جمعی مواجه نشود، تصریح کرد: امروز بسیاری از مشکلات کشور به دلیل سم‌پاشی و سیاه‌نمایی و محاصره‌ ناجوانمردانه اقتصادی دشمنان و برخی سوء مدیریت‌های داخلی است که مردم گرانقدر ما می‌توانند با انتخاب فردی اصلح سهم خود را در پیشرفت و ترقی کشور ایفا کنند و گامی بلند در راستای اعتلای میهن خود بردارند.
رحیمی خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی به رغم دشمنی معاندان و کسانی که مخالف استقلال و آزادی آن بودند و منابع آن را به یغما می بردند روز به روز مقتدر تر به پیش خواهد رفت و این بار هم مردم ما نشان خواهند داد که هرگز فریب خدعه و نیرنگ دشمنان را نخواهند خورد چرا که بارها شاهد کینه توزی و عهدشکنی و خیانت‌های مکرر دشمنان بوده‌اند.
سردار رحیمی با تاکید بر اینکه انتخابات یکی از نمادها و نشانه‌های استقلال و آزادی کشور است، افزود: همه باید خود را در این مهم سهیم و در ساختن فردایی بهتر مشارکت دهیم چرا که دشمنان همه تلاش خود را بکار بسته‌اند تا مردم پای صندوق‌های رای حاضر نشوند.
رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه انتخابات یک تکلیف است و همه باید شور انتخاباتی داشته باشیم و این شور و شعور را به دیگران انتقال دهیم، گفت: بدون شک انتخاب یک فرد اصلح می تواند بسیاری از مشکلات موجود را مرتفع نماید.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در سال گذشته، با تلاش جمعی همکارانم در بخش‌های مختلف این فرماندهی برای سومین سال پیاپی پلیس پایتخت رتبه برتر کشوری را کسب کرد، گفت: بالاترین شان خود را خدمتگزاری به مردم می دانیم، از این‌رو با اخلاق حسنه و روی گشاده با مردم برخورد و تلاش کنید تا گره‌ای از مشکلات مردم بگشایید.
انتهای پیام/

پژوهشیار