خبر/

خدادی: مذاکره با وزارت بهداشت برای واکسیناسیون خبرنگاران درگیر انتخابات/ تعداد مشخص نشده است

1400/03/02 - 09:29 - کد خبر: 44352
محمد خدادادی

نصر: معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: طی مذاکراتی که با وزارت بهداشت داشته ایم، در تلاشیم تا بتوانیم به خبرنگارانی که درگیر پروسه انتخابات هستند واکسن کرونا بزنیم.

به گزارش نصر، محمد خدادی در گفت وگو با خبرنگار درباره واکسیناسیون خبرنگارانی که درگیر انتخابات خواهند بود، گفت: صداوسیما 3 هزار واکسن کرونا به این منظور دریافت کرده و ما در حال مذاکره با وزارت بهداشت برای واکسیناسیون خبرنگاران درگیر انتخابات هستیم.
وی ادامه داد: بناست وزارت بهداشت تعدادی واکسن را هم به ما بدهد که در صورت دریافت سریع کار واکسیناسیون خبرنگاران را آغاز خواهیم کرد. البته تاکید می کنم که آمار جامعه خبرنگاری بسیار بالاست و ما فقط به کسانی که درگیر انتخابات هستند، واکسن را ارائه خواهیم داد.
معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد اظهارداشت: شب گذشته نیز با آقای کیانوش جهانپور مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت گفت وگویی داشتیم و بنا شد که به محض مشخص شدن تعداد واکسن ارائه شده، کار را آغاز کنیم.
خدادی گفت: البته این موضوع کار بسیار سختی است و در سراسر کشور باید انجام بشود. همه این افراد باید احراز شوند و تعداد مشخص شود و باید ببینیم که برای این تعداد واکسن در اختیار ما قرار خواهد گرفت یا خیر.
انتهای پیام/

پژوهشیار