مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

کارگران نقش اساسی در اقتصاد کشور دارند

1400/02/08 - 10:35 - کد خبر: 41864
حسین فتحی

نصر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با بیان اینکه کارگران از نیروهای مولد جامعه بوده و نقش اساسی در موضوعات اقتصادی دارند، گفت: مهم ترین راهبرد توسعه اقتصادی حمایت از تولید، پشتیبانی و مانع زدایی است.

به گزارش نصر، حسین فتحی در دیدار با فرماندهی انتظامی استان که همزمان با سومین روز از هفته کارگر برگزار شد، با اشاره به تلاش‌های بی وقفه کارگران در عرصه های کار و تولید، اظهارکرد: کارگران همواره نقش بی بدیلی در توسعه پایدار ایفا می کنند و با نجابت و تعهد این قشر مولد وموثر جامعه شاهد اعتلای فرهنگ کار در واحدهای تولیدی و صنعتی هستیم.
وی ضمن قدردانی از تلاش‌های ارزشمند فرماندهی انتظامی استان، افزود: با همکاری و همراهی این عزیزان در عرصه انتظامی کمترین میزان تنش در واحدهای کارگری را داریم.
 در این نشست "سردار حسن عبدی" فرماندهی انتظامی استان با تبریک هفته کارگر بر کارگران پرتلاش و متعهد استان این اقدام را گامی در راستای پاسداشت مقام و منزلت و جایگاه کارگران در عرصه‌های کار و تلاش خواند و از زحمات و تلاش‌های طاقت فرسای کارگران در عرصه های کار و تولید قدردانی کرد.
همچنین در این دیدار سردار عبدی با اهدای لوح از تلاش‌های ارزنده مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی و رئیس ستاد گرامیداشت هفته کارگر استان قدردانی کرد.
انتهای پیام/

پژوهشیار