سرپرست حوزه هنری آذربایجان‌شرقی:

طنزپردازان کشور در جشن زنجفیل گردهم می آیند

1397/12/07 - 12:02 - کد خبر: 377
طنزپردازان کشور در جشن زنجفیل

نصر: سرپرست حوزه هنری آذربایجان‌شرقی از برگزاری جشن زنجفیل با حضور طنزپردازان مطرح کشوری و استانی در کلانشهر تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، سیدمحمدحسین بلاغی با بیان این مطلب اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، جشن طنز "زنجفیل" با حضور شاعران و طنزپردازان مطرح کشوری و استانی در کلانشهر تبریز برگزار می شود.
وی افزود: در این جشن که به همت حوزه هنری استان برگزار می شود، علاوه بر شعرخوانی شاعران مطرح طنز کشوری و استانی از جمله دکتر عباس احمدی، فرامرز ریحان صفت، دکتر علی اصغر عزیزپور، ناصر فیض و استاد میرزاحسین کریمی مراغه ای، استندآپ‌کمدی و موسیقی برای عموم مردم تبریز برگزار می شود.

سرپرست حوزه هنری آذربایجان‌شرقی همچنین در ادامه اظهار کرد: همچنین طنرپردازانی همچون سیدرضا علوی، مهدی استاد احمد، صابر قدیمی، صالح سجادی، جعفرپوررضوی، فرهاد باغشمال و چند طنرپرداز دیگر نیز در این جشن حضور می یابند.

گفتنی است، جشن طنز زنجفیل پنجشنبه هفته جاری ساعت 15:30 در سالن شماره یک پردیس سینمایی قدس حوزه هنری آذربایجان شرقی واقع در تبریز، مابین چهارراه شریعتی و مصلی حضرت امام خمینی (ره) برگزار می شود.

انتهای پیام/

پژوهشیار