دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌ شرقی خبر داد:

پیشرفت 80 درصدی مرکز ماده 16 بانوان تبریز

1399/06/30 - 13:03 - کد خبر: 27343
رضا استادرحیمی

نصر: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌ شرقی با اشاره به جایگاه برتر آذربایجان شرقی در جذب و همکاری خیرین در مبارزه با مواد مخدر در کشور، گفت: مرکز ماده ۱۶ بانوان استان نیز در سطح کشور نمونه بوده که تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت داشته است و بعد از تجهیز کامل توسط دستگاه‌های مربوطه آماده‌ی افتتاح خواهد شد.

به گزارش نصر، رضا استادرحیمی روز یکشنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر استان، با اشاره به موانع در راه اندازی مرکز ماده 16 ویژه‌ی بانوان، گفت: این مرکز با مشکل انشعابات آب، برق، گاز و تلفن مواجه است، نهادهای مربوطه باید اقدامات لازم را برای تجهیز انشعابات انجام دهند تا هرچه سریع‌تر شاهد افتتاح این مرکز شویم.
وی یادآور شد: مرکز ماده 16 تبریز در مرحله ی اول برای پذیرش ۱۰۰ نفر ظرفیت دارد.
رحیمی با تاکید بر نظارت بیشتر در واحدهای تولیدی و صنعتی، گفت:  نظارت باید در تمامی واحدهای تولیدی و صنعتی در خصوص پیشگیری از اعتیاد کارگران انجام شود.
وی با بیان این‌که آذربایجان شرقی در جمع‌آوری معتادان متجاهر و جذب مشارکت‌ مردم، خیران و تشکل‌های مردم‌نهاد در حوزه مبارزه با اعتیاد جزو استان‌های پیشتاز است، گفت: آذربایجان شرقی، استانی پایلوت از نظر جلب مشارکت‌های دولتی و مردمی است.
انتهای پیام/

پژوهشیار