تراکتور 2 ماشین سازی 1

دربی تبریز به کام تراکتور شیرین شد

1399/05/26 - 01:00 - کد خبر: 25204
تراکتور ماشین سازی

نصر: تیم تراکتور از هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ۲ بر یک تیم همشهری خود ماشین سازی را از پیش رو برداشت.

به گزارش نصر، شهراورد تبریز بین تیم های تراکتور و ماشین سازی شامگاه شنبه از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز آغاز شد .
در نیمه نخست این یازی شاگردان ساکت مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتند و بازیکنان ماشین سازی روی ضد حملات تمرکز کرده بودند و تنها موقعیت خطرناک این نیمه دقیقه ۱۸ بازی توسط ساسان انصاری به دست آمد که در موقعیت تک به تک با حامد لک نتوانست دروازه ماشین سازان را باز کند تا نیمه اول این دیدار با نتیجه بدون گل به پایان برسد.
در نیمه دوم تراکتور بازی هجومی را در پیش گرفت و با ۲ تعویض در فاصله کوتاه توانست با پاس محمدرضا آزادی و ضربه رضا اسدی به گل برسد.
در ادامه بازیکنان افاضلی تلاش زیادی برای رسیدن به گل داشتند تا اینکه دقیقه ۸۵ فردین عابدینی با ضربه سر گل تساوی را زد.
اما در دقیقه ۸۸ محمدرضا آزادی گل دوم تیم تراکتور را زد تا امید صعود به رده دوم جدول لیگ برتر فوتبال برای پرشورها بیشتر شود.
تراکتور در این بازی با ترکیب رشید مظاهری، محمدرضا خانزاده، ایمان سلیمی، میثم تیموری(رضا اسدی)، مهدی تیکدری، اکبر ایمانی، سعید مهری(سبحان خاقانی)، مسعود شجاعی(محمدرضا آزادی)، اشکان دژاگه، احسان حاج صفی و ساسان انصاری مقابل ماشین سازان صف آرایی کرد.
همچنین تیم ماشین سازی با ترکیب حامد لک، مسیح زاهدی، دوسانتوس، عزیز معبودی، فردین عابدینی، محمد خرم‌الحسینی(علی آل کثیر)، میلاد نوری، قائم اسلامی‌خواه، اتابک زارعی، بابک مرادی(محمد قادری)، فرید بهزادی کریمی(محمد طاهر امینی) وارد میدان شد.
داوری این بازی را حمید حاج ملکی، محمدرضا منصوری، مهدی عالیقدر، امیر سامان سلطانی و رحیم رحیمی مقدم به عنوان ناظر داوری برعهده داشتند.
در طول بازی بابک مرادی، عزیز معبودی و حمید عبدالهی مربی تیم ماشین سازی و اکبر ایمانی و ساسان انصاری از تیم تراکتور با کارت زرد جریمه شدند.
از حواشی این بازی می توان به سید محمد علوی مدیر تیم ماشین سازی اشاره کرد که بعد از گل تساوی ماشین سازان دچار عارضه قلبی شد که توسط آمبولانس از میدان خارج شد و دوباره بعد از بهبودی سلامتی اش به ورزشگاه برگشت.
تیم تراکتور با پیروزی امروز مقابل ماشین سازی در مجموع با ۵۰ امتیاز در رده سوم و تیم ماشین سازی با ۲۸ امتیاز در رده سیزدهم جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور باقی ماند.
انتهای پیام/

پژوهشیار