مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی خبر داد:

آغاز پویش همدلی مومنانه در آذربایجان شرقی

1399/05/21 - 15:40 - کد خبر: 24974
فرگل صحاف

نصر: مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی از آغاز پویش همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل، با شعار «کرامت علوی، شور حسینی» در استان، همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش نصر، فرگل صحاف با اعلام این خبر، اظهار کرد: این پویش در قالب ایران همدل از عید غدیر  شروع شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد.
وی، هدف از راه اندازی پویش همدلی مومنانه را حمایت از افراد تحت پوشش بهزیستی دانست و افزود: پرداخت کمک معیشتی به خانوارها،  تهیه لوازم کمک آموزشی و نوشت افزار برای دانش آموزان و دانشجویان و تهیه اقلام بهداشتی و درمانی برای افراد تحت مراقبت در مراکز نگهداری شبانه روزی سالمندان از اهداف پویش همدلی مومنانه است.
وی با بیان این‌که شیوع ویروس کرونا شرایط زندگی برای اقشار ضعیف به خصوص مددجویان بهزیستی را سخت کرده است،گفت: از مردم خیّر و نوع دوست استان خواستار مشارکت در این پویش و همراهی بهزیستی در راستای توانمندسازی جامعه هدف هستیم.
صحاف ادامه داد: افراد خیّر می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با وارد کردن کد دستوری #۱۴* یا #۵۵۷۴۱* یا از طریق نرم افزارهای سکه، آپ، ۷۲۴، تاپ، همراه کارت، ستاره یک و کیپاد، یا شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۰۷۵ پرداخت کنند.
وی افزود: مردم می توانند کمک های غیرنقدی و نذورات از قبیل اقلام و جیره های خشک غذایی در ماه محرم و صفر را  به ادارات بهزیستی تحویل دهند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان، صحاف گفت: با توجه به شیوع کرونا در استان بهتر است مردم به جای پخش غذاهای نذری، مواد غذایی خشک به نیازمندان ارائه دهند تا علاوه بر جلوگیری از گسترش کرونا، نذری ها به دست افراد نیازمند واقعی برسد.
انتهای پیام/

پژوهشیار