نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی:

14 طرح اول مجلس یازدهم در حوزه اقتصادی و معیشتی است

1399/05/14 - 12:59 - کد خبر: 24508
روح الله متفکر آزاد

نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، تشخیص اولویت‌ها در مجلس یازدهم را دقیق و درست دانست و گفت: از ابتدای فعالیت این مجلس، 14 طرح اول مجلس، طرح‌های اقتصادی و معیشتی بوده و این نشان می‌دهد که مجلس اولویت‌ها را درست تشخیص داده و به سمت اصلاح و ارائه راهکار می‌رود، نه مچ گیری از دولت و مقابله با آن.

به گزارش نصر، روح الله متفکرآزاد در دیدار بازدید از ستاد دیه آذربایجان شرقی با تبریک اعیاد قربان و غدیر، با تاکید بر این‌که برازنده جامعه ایرانی و اسلامی نیست که همنوع خود به دلایل غیرعمد در زندان بماند و ما بی تفاوت باشیم، اظهار کرد: رفتار تمدنی ما نشان داده که نسبت به همنوعان خود بی تفاوت نبوده‌ایم که فعالیت‌های ستاد دیه و کمک‌های خیرین این امر را به اثبات رسانده است.
وی با بیان این‌که به نمایندگی از مردم از ستاد دیه و خیرین تقدیر و تشکر می‌کنم، گفت: نمایندگان مردم در مجلس هر کاری در هر حوزه‌ای نیاز باشد، می‌توانند کمک ستاد دیه استان و کشور باشند تا در این وضعیت اقتصادی، مردم بیش از پیش دچار چالش‌های جدید نشوند.
براساس این گزارش، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که فضای کسب و کار، معیشت، عدم ثبات اقتصادی و تورم تولید کننده بدهکار و ورشکسته است، بیان کرد: وظیفه دولت حل این مشکل و وظیفه مجلس کمک به دولت است.
وی، ارائه بسته «اقتصاد مردمی» توسط رئیس مجلس را یکی از راهکارهای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم عنوان کرد و گفت: این بسته با توجه به پشتوانه کارشناسی و فکری که دارد، می‌تواند بخشی زیادی از مشکلات را به سمت حل شدن ببرد.
انتهای پیام/

پژوهشیار