منادی؛ نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تاکید کرد:

ضرورت افزایش تخصیص سهم دولت در پروژه متروی تبریز

1399/04/13 - 22:07 - کد خبر: 22725
علیرضا منادی

نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حجم قابل توجه عملیات عمرانی در پروژه قطار شهری تبریز گفت: هرایستگاه مترو معادل پنج روگذر و زیر گذر هزینه بر است.

به گزارش نصر، علیرضا منادی در جریان بازدید از پروژه قطار شهری تبریز، اظهار کرد: امروز بخش قابل توجهی از مردم شهر تبریز با افتخار از خدمات قطار شهری از منطقه لاله تا ائل گولی در خط یک مترو بهره مند هستند و امیدواریم شاهد استفاده تمام همشهریان از قطارشهری باشیم.
وی با اشاره به هزینه کرد میلیاردها تومان برای تحقق این پروژه بزرگ شهری گفت: امروز خوشبختانه شاهد پیشرفت قابل توجه این پروژه هستیم و این قبیل پروژه ها می تواند در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری تاثیر گذار باشد.
منادی با اشاره به پیشرفته عملیات عمرانی در ایستگاه ۱۵ خط یک قطار شهری تبریز گفت : به اتفاق همکارانمان بازدید از این پروژه داشتیم و جا دارد از مدیران و دست اندرکاران این پروژه تقدیر و تشکر داشته باشیم.
وی در خصوص سهم دولت در این پروژه کلان شهری گفت: سال گذشته از محل اوراق مشارکت، مبلغ قابل توجهی به این پروژه اختصاص یافته است و باتوجه به ترکیب این دور از مجلس شورای اسلامی، امیدواریم بتوانیم مبالغ قابل توجهی از محل سهم دولت با تخصیص بالا را در این پروژه شاهد باشیم.
منادی از همکاری مجموعه شهرداری تبریز و تأمین بودجه مورد نیاز این پروژه نیز تقدیر کرد و گفت: شهرداری در تأمین بودجه موردنیاز پیشقدم بوده و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
انتهای پیام/

پژوهشیار