نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی مطرح کرد؛

تربیت جوانان مخلص و با شهامت رسالت اصلی حلقه‌های صالحین

1399/04/05 - 10:44 - کد خبر: 22277
امام جمعه تبریز

نصر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: حلقه‌های صالحین شجره طیبه بسیج باید محور فعالیت‌های خود را بر تربیت جوانان مخلص و با شهامت استوار سازد.

به گزارش نصر، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم دیشب در همایش اساتید حلقه‌های صالحین که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد با بیان اینکه حلقه‌های صالحین جوانه‌های امید و آینده بسیج هستند، اظهار داشت: بسیج دریای عظیم اخلاص و خود باوری است که با اتکاء به ایمان و عمل در جهت ماوریت های خود کارهای ارزشمندی انجام می‌دهد.
امام جمعه تبریز با اشاره به سبقه درخشان این شجره طیبه در دوران دفاع مقدس اضافه کرد: بسیج در میدان جنگ با اخلاص و ایمان وارد عمل شد و در دفاع جانانه از میهن به درجه رفیع شهادت و جانبازی نائل آمد تا دشمن را پشت خاکریزها زمین گیر کند.
وی با بیان اینکه میدان جنگ امروز بسیج بسیار پیچیده و سخت است، گفت: حلقه‌های صالحین وظیفه دارند نسل جدید از بسیجیان را با اخلاص و با شهامت در برابر توطئه‌ها، حمله‌ها و صف آرایی های دشمن تربیت کنند.
نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر تزکیه و تذهیب نفس از سوی اساتید این حلقه‌ها گفت: باید با دوری از آفت غرور، تظاهر و ریاکاری، ایستادگی روی پای خود را با اعتماد به نفس بالا تمرین کنیم تا در مبارزه با نفس خود پیروز میدان باشیم.
امام جمعه تبریز گفت: موفقیت در همه عرصه مرهون خدمات یک گروه است نه یک شخص از این رو باید حلقه صالحین دستاوردهای مهم بسیجیان را با هم جشن بگیرند.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای تیرماه، جنایات و ترورهای صورت گرفته طی سال‌های متمادی در این ماه را سند آشکار بر اقدامات تروریستی رژیم آمریکا دانست.
انتهای پیام/

پژوهشیار