صدور نیم‌ بهاء گواهی‌نامه بین‌ المللی برای بانوان ۱۸ تا ۲۵ سال

1403/02/22 - 17:48 - کد خبر: 112901
گواهینامه

نصر: کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از اعطاء گواهی‌نامه بین‌المللی رانندگی به قیمت نیم‌بها برای بانوان ۱۸ تا ۲۵ سال همزمان با دهه کرامت، خبر داد.

به گزارش نصر، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اعلام کرد به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت معصومه (س) و روز ملی دختر، گواهی‌نامه بین‌المللی رانندگی را با ۵۰ درصد تخفیف برای بانوان صادر می‌کند.
این طرح از ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) و دهه کرامت آغاز شده و تا سال‌روز میلاد حضرت امام رضا (ع) ادامه دارد.
بر این اساس، دختران ۱۸ تا ۲۵ سال که برای نخستین‌بار گواهی‌نامه رانندگی بین‌المللی دریافت می‌کنند، می‌توانند با مراجعه به وب سایت رسمی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نشانی www.taci.ir و بارگذاری مدارک مورد نیاز شامل تصویر گواهی‌نامه ملی، تصویر صفحه دوم شناسنامه، یه قطعه عکس و تصویر صفحه نخست گذرنامه، با وارد کردن کد IRANDOKHT، از ۵۰ درصد تخفیف بهره‌مند شوند.
در این طرح، گواهی‌نامه‌های بین‌المللی رانندگی یکساله به صورت نیم‌بها صادر و طی ۷ تا ۱۰ روز کاری برای متقاضیان ارسال می‌شود.
کانون جهانگردی و اتومبیلرانی صادرکننده رسمی و قانونی اسناد و مدارک بین‌المللی رانندگی و خودرو و نماینده رسمی و مجاز فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (FIA) در ایران است.
انتهای پیام/

پژوهشیار