معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی؛

دانشجویان و دانش آموزان مددجو از امکانات مرکز نوآوری آذربایجان شرقی بهره‌مند می‌شود

1398/10/15 - 13:10 - کد خبر: 11241
نوآوری و خلاقیت

نصر: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی از عقد تفاهم نامه‌ای بین کمیته امداد و پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی خبرداد و افزود: با اجرای این تفاهم نامه، دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد از تجهیزات و امکانات مرکز نوآوری پارک علم و فناوری در جهت شکوفایی استعدادها بهره مند می‌شوند.

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، خالد سیار در تشریح اهداف این تفاهم نامه اظهار کرد: این همکاری مشترک در زمینه‌های مختلف پژوهشی، فناوری به منظور کمک به ایجاد اشتغال و راه اندازی کسب و کارهای نوپا و توسعه کارآفرینی برای مددجویان تحت حمایت انجام می‌گیرد.
وی معرفی و شناسایی خیران فناوری را از دیگر اهداف این تفاهم نامه برشمرد و افزود: به دنبال بهره مندی از ظرفیت‌های موجود دو نهاد در جهت تقویت روحیه کار، خوداتکایی و بازاریابی برای محصولات تولیدی مددجویان کمیته امداد هستیم.
وی بیان کرد: فرهنگ سازی در زمینه ایجاد و توسعه کسب و کار و برگزاری دوره‌های آموزشی برای مددجویان با تسهیلات اعطایی کمیته امداد از دیگر برنامه‌های این همکاری مشترک است.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد آذربایجان شرقی، سیار کمک مشاوره‌ای برای ایجاد بنگاه‌های اقتصادی دانشجویان تحت حمایت فارغ التحصیل را از دیگر برنامه‌های دو طرف عنوان کرده و گفت: دوره های آموزشی کارآفرینی، ایده پردازی، تولید محصول، تجاری سازی و بازاریابی برای مددجویان کمیته امداد برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

پژوهشیار