جلسه مهم هیئت مدیره باشگاه تراکتور پیش از اردوی ترکیه/

انتخاب مدیرعامل و تصمیم نهایی برای کادرفنی

1398/10/14 - 16:45 - کد خبر: 11185
تراکتور، هواداران

نصر: هیئت مدیره باشگاه تراکتور تبریز پیش از اردوی این تیم در کشور ترکیه جلسه مهمی را برای انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه تشکیل خواهد داد.

به گزارش نصر به نقل از تسنیم، دور جدید تمرینات تیم فوتبال تراکتور برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر از فردا در تبریز و زیر نظر ساکت الهامی آغاز خواهد شد. تراکتوری‌ها سپس بعد از دو روز تمرین، سه‌شنبه راهی شهر آنتالیا در کشور ترکیه خواهند شد تا اردوی هفت الی 10 روزه‌ای را در این شهر برپا کنند.
در این  بین، خبر مهم درباره باشگاه تراکتور،‌ جلسه مهم هیئت مدیره این باشگاه است که پیش از اردوی سرخپوشان برگزار و تصمیمات نهایی در خصوص مدیرعامل و سرمربی این تیم گرفته شود.
با این حال با توجه به عملکرد خوب ساکت الهامی در هفته‌های پایانی نیم‌فصل اول، به نظر می‌رسد این مربی به‌عنوان سرمربی تا پایان فصل به کار خود در تراکتور ادامه خواهد داد، اما به احتمال فراوان شاهد تغییرات مدیریتی در باشگاه تراکتور خواهیم بود.
حبیب ستوده‌نژاد و حسن‌زاده، دو مدیر استانی تبریز به همراه میرمعصوم سهرابی سرپرست کنونی باشگاه گزینه‌های مدنظر هیئت مدیره تراکتور برای مدیرعاملی این باشگاه هستند که به نظر می‌رسد یکی از این گزینه‌ها به‌عنوان مدیرعامل جدید انتخاب خواهد شد.
انتهای پیام/

پژوهشیار