استاندار آذربایجان شرقی:

عملیات وعده صادق، تنها گوشه‌ای از توانمندی‌های نیروهای مسلح کشورمان بود

1403/01/28 - 08:43 - کد خبر: 111483
جلسه

نصر: استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با فرماندهان سپاه عاشورا و پدافند هوایی شمال‌غرب کشور، با تجلیل از اقتدار نیروهای مسلح کشورمان در پاسخ به جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی، گفت: عملیات تنبیه رژیم جعلی اسرائیل نشان داد که جمهوری اسلامی ایران هر زمان اراده کند می‌تواند صحنه معادلات منطقه را تغییر دهد.

به گزارش نصر، مالک رحمتی در این دیدارها که پس از عملیات غرورآفرین وعده صادق انجام شد، افزود: این عملیات چند اثر ماندگار داشت و این اقتداری که به واسطه این عملیات به دست توانمند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اتفاق افتاد یقینا قلب امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری را شاد کرده است.
رحمتی ادامه داد: به واسطه این عملیات، دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر تنبیه متجاوز، جامه عمل پوشید و برای اولین بار بود که بنا به شرایط زمانی و مکانی، جمهوری اسلامی ایران تصمیم گرفت به طور مستقیم به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی جواب دندان‌شکن بدهد.
وی با بیان اینکه عملیات وعده صادق، تنها گوشه‌ای از توانمندی‌های نیروهای مسلح کشورمان بود، افزود: جمهوری اسلامی در این عملیات با پهپادها و موشک‌های خود، کلیدی‌ترین و حساس‌ترین مکان‌های رژیم جعلی همچون پایگاه‌های هوایی را مورد اصابت قرار داد و این رژیم به مرور به ضربات وارده اعتراف خواهد کرد.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه همه مردم از هر قشری از انجام این عملیات خوشحال هستند و احساس غرور می‌کنند، گفت: کشورهای منطقه به خصوص محور مقاومت نیز از اجرای این عملیات خوشحالند، چرا که جمهوری اسلامی نشان داد اگر اراده بکند می‌تواند صحنه معادلات منطقه را تغییر دهد.
وی خاطرنشان کرد: سرمایه اصلی کشور ما همین اتحاد و انسجامی است که در بزنگاه‌ها و نقاط حساس، دنیا را مات و مبهوت می‌کند و باید این سرمایه را قدر بدانیم.
انتهای پیام/

پژوهشیار