مدیرعامل ذوب‌ آهن؛

غلبه بر تراکتور در یادگارامام (ره) کار سختی است

1403/01/25 - 13:52 - کد خبر: 111320
نیما نکیسا

نصر: مدیرعامل ذوب‌ آهن گفت: بردن تراکتور در ورزشگاه خودش که این همه هوادار پرشور دارد کار سختی است.

به گزارش نصر، نیما نکیسا پس از این مسابقه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جو ورزشگاه تبریز را چه در زمانی که بازی می‌کردم، چه الان که در یک لباس دیگری خدمت می‌کنم، قابل تحسین و تمجید می‌دانستم و می‌بینم. این همه هوادار پرشور یک پتانسیل برای هر تیمی است که تیم بتواند به موفقیت‌های زیادی برسد. تیم تراکتور تیم بزرگی است. به نتایج لحظه‌ای نگاه نکنید. در فوتبال این لحظه‌ها به وجود می‌آید و من مطمئنم تیم تراکتور خیلی زود به روزهای اوج خودش برمی‌گردد. اتفاق خاصی نیفتاده است و در هرجای دنیا نگاه کنید چنین نتایجی یک دفعه رقم می‌خورد.
او درباره انتخاب رنگ لباس ذوب آهن مطرح کرد: گویا در جلسه پیش از مسابقه رنگ پیراهن آقای پورحمیدی با رنگ سفید یکی درمی‌آمد و ما مجبور شدیم لباس را آنی به رنگ دیگری تهیه کنیم؛ به لطف مدیر محترم تیم و معاونت فنی و فرهنگی و تمام بچه‌های پشتیبانی. مجبور شدیم که امروز این لباس را تهیه کنیم و دنبال این بودیم که یک رنگی باشد که بین رنگ‌های موجود تناقض داشته باشد.
نکیسا ادامه داد: موضوعی که باید خدمت شما عرض کنم مطالبه بازیکنانم از من است. این حالی که الان مردم تبریز دارند را ما داشتیم‌. همگی اذعان دارند که باشگاه ذوب آهن یک فراز و نشیبی داشت و ما در یک افولی قرار گرفتیم‌. ما در کنار بازیکنان بودیم و بازیکنان در کنار ما بودند. این روزها را پیش‌بینی می‌کردیم. من یک مدیر فوتبالی‌ام و ملت عزیزمان با من و دوستان من خاطره دارند. من می‌دانم و می‌فهمم که آینده تیمم به کجا ختم‌ می‌شود و چه اتفاقاتی در آن می‌افتد چون تمام این روزها را خودم تجربه کردم و دیدم. ما به مربی و بازیکنان‌مان صد در صد اعتماد داریم، توانایی‌های آن‌ها را می‌شناسیم، ایستادیم و مخالفت کردیم با استعفای آقای ربیعی. خداراشکر که امروز فعل خواستن را دیدید.
مدیرعامل ذوب‌آهن افزود: نکته‌ای که وجود دارد مطالبه بچه‌هاست که من با احترام زیادی که برای جامعه داوری قائلم در بازی با استقلال خوزستان در نتیجه ۰-۰ یک پنالتی برای ما گرفته نشد. من یک آدم فوتبالی‌ام و می‌دانم که در حالت ۰-۰ یک پنالتی گرفته نشود، چه لطمه‌ای به تیم می‌خورد و از سمت دیگر چه اتفاقاتی می‌تواند بیفتد. در بازی با هوادار یک پنالتی و یک اخراج، در بازی پرسپولیس یک اخراج و همینطور که می‌بینید ما تمام این روزهای سخت را کنار هم بودیم و امروز احساسم این است که تیم‌مان به یک روند صعود قابل پیش‌بینی دست پیدا کرد. تشکر ویژه می‌کنم از مدیرعامل محترم کارخانه‌مان. یک تشکر ویژه دارم از آقای ربیعی و تک تک بچه‌هایی که انقدر جسورانه جنگیدند. بردن تراکتور در این ورزشگاه که این همه طرفدار پرشور دارد کار سختی است.
نکیسا، هواداران تراکتور را مخاطب قرار داد و گفت: من فقط خدمت مردم خوب تبریز یک سلام ویژه دارم و می‌گویم که ان‌شالله خیلی زود تیم‌تان را آسیایی خواهید دید. این باشگاه، باشگاه بزرگی است و آدم‌های خیلی بزرگی در آن کار می‌کنند. من دلم با این تیم است و یکی از طرفداران پر و پا قرص تراکتور خود بنده هستم.
انتهای پیام/

پژوهشیار