به دنبال انتشار فیلم دعوای یک زن با یک روحانی در قم

کانال الفرقان: مادر قمی، مدیر و کارکنان درمانگاه بازداشت شدند /دادستان قم: تاکنون کسی بازداشت نشده است

1402/12/20 - 09:03 - کد خبر: 110056
متفرقه

نصر: انتشار فیلم دعوای یک زن با یک روحانی در قم به دلیل عکاسی یا فیلم برداری از وی در زمان شیر دادن به فرزندش با واکنش های فعالان مجازی روبرو شد‌. یک رسانه مذهبی در ایتا مدعی شد، مادر قمی، مدیر و کارکنان درمانگاه بازداشت شده اند.

به گزارش نصر، کانال الفرقان در ایتا مدعی شد، مادر قمی، مدیر و کارکنان درمانگاه بازداشت شده اند.
کانال الفرقان در ایتا نوشته است: «اخیرا فیلمی از عربده کشی هنجارشکن گستاخ در درمانگاهی در قم و اهانت به روحانیت و همکاری مسئولان درمانگاه با شبکه معاند مرتبط با سرویس جاسوسی بیگانه و ارسال تصاویر دوربین مداربسته به آن منتشر شده است.
این رسانه مدعی شد: فرد هتاک به همراه مدیر درمانگاه و کارکنان درمانگاه توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت و به دلیل همکاری با رسانه های معاند و ارسال فیلم دوربین مدار بسته برای رسانه های معاند مجوز درمانگاه باطل و مدیران درمانگاه به دستگاه قضایی معرفی شدند.»

دادستان قم: در پرونده درگیری یک خانم با فرد روحانی در قم تاکنون کسی دستگیر نشده است/ تکذیب پلمب درمانگاه
دادستان قم گفت: در پرونده درگیری یک خانم با فرد روحانی تاکنون کسی دستگیر نشده و در ارتباط با این موضوع پرونده قضایی تشکیل شده است.
تعویض باتری موبایل با 299 هزار تومن!
به گزارش ایسنا به نقل از مرکزرسانه قوه قضائیه،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین غریب دادستان قم در رابطه با ویدیو منتشر شده در فضای مجازی در خصوص درگیری بین یک خانم و یک فرد روحانی در یک درمانگاه اظهار کرد: در این رابطه دستورات قضایی لازم صادر و پرونده قضایی تشکیل شده است.
وی بیان کرد: در رابطه با این موضوع تاکنون فردی دستگیر نشده است و تحقیقات ادامه دارد.
دادستان قم همچنین گفت: شایعات در مورد پلمب درمانگاه و یا ابطال مجوز آن صحت ندارد و هیچ گونه اقدام محدود کننده‌ای انجام نشده است.
انتهای پیام/

پژوهشیار