شهردار تشریح کرد

آمادگی تبریز برای جذب ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری اتاق ایران

1402/11/26 - 13:21 - کد خبر: 108707
جلسه

نصر: شهردار تبریز به تشریح ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری تبریز و آذربایجان شرقی پرداخت.

به گزارش نصر، یعقوب هوشیار در دیدار با رئیس اتاق ایران، اظهار کرد: انتخاب آقای حسن‌زاده به عنوان رئیس اتاق ایران ظرفیت مناسبی برای توسعه طرح‌های سرمایه‌گذاری استان و معرفی ظرفیت‌های بالقوه در حوزه‌های مختلف شهری، بازرگانی، صنایع و معادن است.
وی با اشاره به برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری تبریز خاطرنشان کرد: بخش علمی همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری تبریز در آبان ماه سال جاری برگزار شده و بخش عملی آن خرداد سال آینده برگزار می‌شود.
هوشیار یادآور شد: در همایش سرمایه‌گذاری پیش ‌رو آماده بهره‌مندی از ظرفیت‌های اتاق ایران در معرفی تجار و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی جهت سرمایه‌گذاری در تبریز هستیم.
شهردار تبریز همچنین در دیدار با مجیدرضا حریری، رئیس اتاق مشترک ایران و چین، با اشاره به نهایی شدن فرایند اخذ فاینانس خارجی متروی تبریز، تحقق این امر را موجب توسعه و تکمیل خط دوم قطار شهری تبریز دانست.
مجیدرضا حریری، رئیس اتاق مشترک ایران و چین نیز در این دیدار تبریز را یکی از محورهای پروژه‌های مشترک ایران و چین معرفی کرد.
وی افزود: تبریز به عنوان یکی از محورهای سرمایه‌گذاری در دستور کار اتاق مشترک ایران و چین قرار دارد.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، یعقوب هوشیار همچنین در دیدار جداگانه‌ای با هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت کبریت ستاره ممتاز، آخرین وضعیت پروژه سرمایه‌گذاری مشترک با این شرکت را مورد بررسی قرار داد.
انتهای پیام/

پژوهشیار