مدیرکل تبلیغات اسلامی استان:

گرامیداشت قیام ۲۹ بهمن و اربعین شهدای گلزار کرمان در تبریز برگزار می‌شود

1402/11/25 - 15:16 - کد خبر: 108650
پوستر

نصر: مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری مراسم گرامیداشت اربعین شهدای حادثه تروریستی گلزار کرمان در تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی با اعلام این خبر افزود: در آستانه سالروز قیام ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز در اربعین شهدای قیام ۱۹ دی قم که به دست دژخیمان طاغوت به شهادت رسیدند، این شهر بار دیگر یاد و خاطره شهدایی از این مسیر و تبار را گرامی خواهد داشت.
وی با اشاره به وقوع حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان در سالروز شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن چهلم شهدای این حادثه و در پیش رو بودن سالگرد قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز، مراسم گرامیداشت اربعین شهدای گلزار کرمان، گرامیداشت سالروز قیام خونین مردم تبریز و نیز بزرگداشت و ابوالشهداء آیت الله شیخ علی ارومیان و نماینده فقید مجلس خبرگان رهبری در حسینیه گلزار شهدای وادی رحمت تبریز برگزار خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: این مراسم به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، شورای هیات مذهبی، سپاه پاسداران و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی ساعت ۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن در محل حسینیه گلزار شهدای وادی رحمت تبریز برگزار خواهد شد و از عموم مردم ولایی و انقلابی برای حضور در این مراسم دعوت بعمل می آید.
انتهای پیام/

پژوهشیار