معاون دانشگاه خبر داد:

جزییات پذیرش دوره‌های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی

1402/11/15 - 12:57 - کد خبر: 108078
دانشگاه علمی کاربردی

نصر: معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی جزییات ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش نصر، محمد فتحیان با اعلام این خبر افزود: ثبت‌نام از داوطلبان ورود به دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت پذیرش بهمن ماه ۱۴۰۲ در بیش از ۱۷۰۰ کدرشته محل امکان پذیر بوده و تا ۱۸ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
وی اظهار داشت: در پذیرش پیش‌رو با توجه به سیاست‌های کلی اشتغال و به منظور پاسخگویی به نیاز نیروی انسانی متخصص در بخش‌های مختلف کشور و رفع معضل بیکاری به عنوان یک چالش ملی، دانشگاه جامع علمی کاربردی با رویکرد جدید تعهد اشتغال در حین و یا پس از تحصیل در محیط کار واحد متقاضی و یا سایر مبادی بازار کار، اقدام به ایجاد ظرفیت در ۳۰ کدرشته‌محل در مقطع کارشناسی ناپیوسته کرده است.
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: به تمامی داوطلبان توصیه می‌شود به منظور افزایش احتمال قبولی بیش از یک کدرشته محل را انتخاب کنند و نیز ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.
فتحیان اظهار داشت: دا. طلبان می‌توانند جهت ثبت نام در دوره‌های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی در مهلت مقرر به پرتال اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.
انتهای پیام/

پژوهشیار