رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی؛

محورهای های فرعی اهر - هوراند و ورزقان - اهر همچنان مسدود است

1402/10/27 - 11:37 - کد خبر: 106968
بارش برف

نصر: رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: به علت کولاک برف و دید افقی پایین، محور فرعی اهر - هوراند و ورزقان - اهر از شب گذشته مسدود شده است و شهروندان می توانند از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

به گزارش نصر، سرهنگ «حبیب آبراهه» روز چهارشنبه در گفت و گویی با توصیه به خودداری از سفرهای غیر ضروری در محورهای کوهستانی شمال شرق استان اعلام کرد: در صورت ضرورت رانندگان می توانند از مسیر جایگزین خواجه - ورزقان و خواجه اهر استفاده کنند.
وی با اشاره به گرفتاری تعدادی از رانندگان در محورهای برفی استان، استفاده از زنجیر چرخ برای سفرهای برون شهری به ویژه در محورهای کوهستانی و گردنه های برفگیر را ضروری دانست.
به گزارش ایرنا از شامگاه روز سه شنبه تردد در محورهای هوراند و ورزقان به اهر همچنین اهر - کلیبر به دلیل کولاک شدید در گردنه های این محورها از جمله سامبران با اختلال مواجه شد و راهداری هوراند هم با صدور اطلاعیه ای از شهروندان خواسته است از سفرهای غیر ضروری و تردد در این محورها خودداری کنند.
اهر ، ورزقان و هوراند در شمال شرق آذربایجان شرقی در منطقه ارسباران واقع شده اند و به ترتیب ۸۸ ، ۶۵ و ۱۶۹ کیلومتر با تبریز فاصله دارند.
خواجه یکی از بخش های شهرستان هریس هم در ۲۵ کیومتری تبریز واقع است.
انتهای پیام/

پژوهشیار