رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی؛

انتخاباتی سالم در بستر مردم سالاری دینی برگزار می‌کنیم

1402/10/17 - 23:24 - کد خبر: 106378
انتخابات

نصر: رئیس ستاد انتخابات و معاون سیاسی اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: انتخابات اسفندماه امسال را در بستر مردم سالاری دینی در نهایت سلامت برگزار می‌کنیم.

به گزارش نصر، تراب محمدی در سیزدهمین جلسه ستاد انتخابات استان اظهار کرد: با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای، خواب آشفته معاندین برای کاهش مشارکت و توطئه‌های رنگارنگ‌شان تعبیر نخواهد شد.
وی با اشاره به اینکه سلامت و امنیت انتخابات برای ما اولویت دارد، اضافه کرد: در همین راستا بارها تاکید کرده‌ایم که هیچ یکی از دست اندرکاران انتخابات، حق ندارند به علیه هیچ یک از نامزدهای انتخاباتی موضع گیری کنند.
وی ادامه داد: باید با هم‌افزایی و کمک همه جانبه هیات‌های اجرایی و نظارت، انتخاباتی پرشور و باصلابت برگزار کنیم که برگ زرینی بر صفحات کتاب پرافتخار جمهوری اسلامی بیفزاید.
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی بیان کرد: باید با بهره‌گیری از توان رسانه‌ها برای تبیین جرایم انتخاباتی کوشید.
وی تاکید کرد: مردم بدانند که مشارکت بیشتر در انتخابات پیش‌رو، عامل تولید قدرت و افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی در مقابله با توطئه‌های دشمنان است.
در این جلسه اعلام شد که کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات آذربایجان شرقی اقدامات گسترده‌ای را برای ارتقای زیرساخت فیبر نوری در ۲۷ بخشداری استان جهت تسهیل و سلامت برگزاری انتخابات انجام داده است.
همچنین اعلام شد که کمیته آموزش و پژوهش ستاد انتخابات استان تاکنون ۲۲ دوره آموزشی مرتبط با انتخابات و شرکت ۴۹۰ نفر از اعضای هیات‌های اجرایی در شهرستان‌ها برگزار کرده است.
در این جلسه اعلام شد که ۹۷ درصد مردم آذربایجان شرقی در زمان برگزاری انتخابات اسفند ماه امسال دارای کارت ملی خواهند بود.
انتهای پیام/

پژوهشیار