سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی خبر داد:

اعتبار ۴۷۰ میلیارد تومانی وزارت نفت به آذربایجان شرقی

1402/10/03 - 13:47 - کد خبر: 105316
جلسه

نصر: سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، مجموع اعتبار پیشنهادی از محل مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت به استان از بابت مصوبات سفر رئیس جمهور را ۴۷۰ میلیارد تومان بیان کرد.

به گزارش نصر، حیدر فتح‌زاده ظهر یک شنبه در نهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان آذربایجان شرقی اظهار کرد: اعتبار پیشنهادی از محل مسوولیت‌های اجتماعی شرکت نفت از بابت مصوبات دور دوم سفر رئیس جمهور به استان در سال ۱۴۰۲ به فصل ورزش و تفریحات استان ۱۳.۵ میلیارد تومان است.
وی مبلغ پیشنهادی مسوولیت‌های اجتماعی به حوزه‌های فرهنگ و هنر و کتابخانه های عمومی استان را نیز هر کدام ۵۰ میلیارد تومان و حوزه علوم پزشکی را نیز ۲۲.۵ میلیارد تومان اعلام کرد.
سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، تصریح کرد: به فصل آموزش استان نیز رقم ۳۰۰ میلیارد تومان از محل مسوولیت‌های اجتماعی شرکت نفت لحاظ شده است که از همین محل، رقم ۷۰ میلیارد تومان به حوزه آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق در نظر گرفته شده است.
فتح‌زاده تصریح کرد: شرکت ملی نفت در نظر دارد این رقم ۳۰۰ میلیارد تومان فصل آموزش برای پروژه‌های بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی، صرفاً در مناطق روستایی و محروم اختصاص دهد.
این مسؤول مجموع اعتبار پیشنهادی از محل مسوولیت‌های اجتماعی شرکت نفت به استان آذربایجان شرقی در دور دوم سفر ریاست جمهوری را ۴۷۰ میلیارد تومان اعلام کرد.
انتهای پیام/

پژوهشیار