فرمانده انتظامی مراغه؛

سانحه رانندگی در محور مراغه - هشترود سه فوتی برجا گذاشت

1402/09/25 - 16:16 - کد خبر: 104920
تصادف

نصر: فرمانده انتظامی مراغه به برخورد خودرو پژو ۴۰۵ با پژو پارس در محور مراغه - هشترود اشاره کرد و گفت: این سانحه رانندگی سه فوتی و یک مجروح برجا گذاشت.

به گزارش نصر، سرهنگ «توحید فارسی» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس مبنی بر برخورد دو دستگاه خودرو در این محور، ماموران انتظامی و پلیس راه و عوامل امدادی در اسرع وقت به محل اعزام شدند.
 رانندگان عزیز از عجله و شتاب بی‌مورد حین رانندگی خودداری کنند
وی افزود: پس از بررسی ماموران مشخص شد که سواری پژو ۴۰۵ با خودرو سواری پژو پارس به صورت شاخ به شاخ برخورد کرده و متاسفانه در اثر این تصادف راننده سواری پژو ۴۰۵ و دو نفر از سرنشینان پژو پارس جان خود را از دست داده‌اند و راننده خودرو سواری پژو پارس نیز مجروح است.
فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان پلیس راه، انحراف به چپ توسط راننده پژو ۴۰۵ عامل این تصادف بوده، خاطر نشان کرد: رانندگان عزیز از عجله و شتاب بی‌مورد حین رانندگی خودداری کنند و برای حفظ سلامت خود و همسفران به قوانین رانندگی احترام بگذارند.
به گزارش ایرنا جاده مراغه - هشترود از محورهای پرسانحه آذربایجان‌شرقی به شمار می‌رود و سال گذشته برخی از نقاط حادثه‌خیز آن به همت دولت سیزدهم اصلاح شد اما هرازچندگاهی شاهد وقوع سوانح رانندگی دلخراش در این محور هستیم و مردم منطقه، بهره‌برداری از آزادراه مراغه - هشترود را بی‌صبرانه انتظار می‌کشند.
گفتنی است بیشتر حوادث رانندگی محور مراغه - هشترود در ۵۰ کیلومتر نخست آن از سمت مراغه اتفاق می‌افتد و بر همین اساس مسئولان محلی و استانی، بهره‌برداری از ۲۹ کیلومتر این مسیر در دهه فجر امسال را وعده داده‌اند.
انتهای پیام/

پژوهشیار