خبر/

دستگیری کلاهبردار حرفه‌ ای در تبریز

1402/09/22 - 14:49 - کد خبر: 104749
دستگیری

نصر: فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای به ارزش ۴۰۰ میلیارد ریال در فروش املاک در تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، سردار علی محمدی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وصول چند فقره شکایت شهروندان مبنی بر کلاهبرداری در خرید و فروش املاک، به لحاظ حساسیت موضوع، رسیدگی به پرونده و دستگیری کلاهبردار در دستور کار ویژه کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس با بررسی و رعایت کلیه جوانب پرونده، اشرافیت اطلاعاتی، تحقیقات گسترده و انجام اقدامات فنی پلیسی، هویت فرد کلاهبردار شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر پلیس دلالت دادند.
وی ادامه داد: متهم دستگیر شده پس از مواجه با اسناد و مدارک پیش رو به ۲۰ فقره کلاهبرداری با شیوه تقلب در فروش املاک اعتراف و مشخص شد که با این روش بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است.
محمدی تصریح کرد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.
وی از شهروندان درخواست کرد: به هشدارها و توصیه‌های پلیس توجه کرده و فریب چربی زبانی‌های کلاهبرداران را نخورده و هرگونه معاملات را در مراکز مجاز انجام دهند و در صورت مواجهه با اینگونه موارد از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ پلیس را در جریان بگذارند.
دستگیری رانندگان متخلف و مخل نظم و انضباط در اتوبان پاسداران تبریز
معاون فرهنگی و  اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی نیز از دستگیری رانندگان متخلف و مخل نظم و انضباط در اتوبان پاسداران تبریز خبر داد.
سرهنگ هاشم شعفی با اعلام این خبر، گفت: در پی حرکات جنون سرعت و انجام حرکات خطرناک دو راننده در اتوبان پاسداران تبریز که باعث اختلال در نظم عمومی و انضباط ترافیکی شده بودند شناسایی و توقیف خودروها در دستور کار پلیس قرار گرفت.
به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس آذربایجان شرقی، وی افزود: ماموران بلافاصله این دو راننده متخلف را شناسایی و آنان را دستگیر و خودروهای آن‌ها نیز توقیف و پس از تشکیل پرونده جهت تکمیل سیر مراحل، به مراجع قضایی معرفی شدند.
انتهای پیام/

پژوهشیار