مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه ؛

محکوم با حمایت خیران در مراغه آزاد شدند

1398/09/19 - 11:25 - کد خبر: 9069 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۳ محکوم و زندانی با حمایت خیران شهرستان آزاد شدند.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، سید علا الدین نقیبی روز دوشنبه در گفت و گویی افزود: این زندانیان با کمک های مالی خیران و این انجمن و پرداخت ۳۴۵ میلیون تومان آزاد و به آغوش خانواده ها بازگشتند.

وی ادامه داد: امروز نیز با حمایت این خیران و با پرداخت ۱۶ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان دو زندانی و محکوم مالی با جلب رضایت شاکیان از بند رها شدند.

نقیبی اضافه کرد: در سال های اخیر، محکومان و زندانیان نیازمند بسیاری با حمایت های مالی خیران شهرستان و سایر شهرهای کشور از زندان آزاد شده و خانواده های نیازمند زندانیان نیز از حمایت های آنان برخوردار شده اند.

نقیبی از آمادگی این انجمن برای دریافت کمک های مردمی خبرداد و افزود: شماره حساب بانکی این انجمن به شماره ۰۱۰۶۲۶۹۳۹۱۰۰۴ نزد بانک ملی و شماره حساب بانکی ۱۰۲۱۸۱۸۴۲۱۰۰۰۰۱نزد بانک اقتصاد نوین این شهرستان آماده دریافت کمک های مردمی و خیران این شهرستان و سایر شهرهاست.

 بیش از ۴۵۰ خانوداه زندانیان شهرستان های مراغه و عجب شیر و تعدادی از خانواده های زندانیان سایر شهرهای ایران که در زندان مراغه هستند از کمک ها و مساعدت های انجمن حمایت از زندانیان مراغه بهره مندند.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

انتهای پیام/

محکوم با حمایت خیران در مراغه آزاد شدند خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار