فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش مطرح کرد:

نقش خطیر پدافند هوایی در استحکام قدرت ملی ایران

1401/05/11 - 12:20 - کد خبر: 70281 نسخه چاپی

نصر: امیر سرتیپ صباحی فرد با بیان اینکه پدافند هوایی ارتش نقش خطیر و ارزنده‌ای در استحکام جایگاه و قدرت ملی ایفا می‌کند، گفت: سایت‌ها و مواضع پدافندی اجازه ورود بدون مجوز هیچ پرنده‌ای را به حریم هوایی کشورمان نمی‌دهند.

به گزارش نصر، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش صبح امروز در ادامه بازدید از یگان‌های پدافندی شرق کشور از سایت فرماندهی اطلاعات شناسایی پل محمود و سایت راداری ولایت (تپه سبز) بازدید کرد و توان رزم و همچنین آمادگی دفاعی این سایت‌ها را مورد ارزیابی قرار داد.
امیر سرتیپ صباحی فرد در حاشیه این بازدید‌ها گفت: سایت اطلاعات شناسایی (پل محمود) و نیز سایت راداری ولایت (تپه سبز) از سایت‌های درخور توجه پدافند هوایی ارتش است که رصد و پوشش بسیار وسیعی در شرق کشور و کویر مرکزی ایران ایجاد می‌کنند.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، با بیان اینکه پدافند هوایی ارتش نقش خطیر و ارزنده‌ای در استحکام جایگاه و قدرت ملی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفا می‌کند، گفت: سایت‌ها و مواضع پدافندی اجازه ورود بدون مجوز هیچ پرنده‌ای را به حریم هوایی کشورمان نمی‌دهند. 
امیر سرتیپ صباحی فرد تصریح کرد: نیروی پدافند هوایی ارتش به عنوان یک نیروی اولویت‌دار در تامین امنیت و دفاع کشورمان آنقدر اهمیت دارد که فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) در طی سالیان اخیر بیش از ۶۰۰ کلام نورانی درباره نقش راهبردی، حساس و ارزشمند پدافند هوایی مطرح فرمودند که نشان از جایگاه والا و برتر پدافند در عرصه بین‌المللی دارد و با توجه به فرمایشات داهیانه ایشان باید قدر این جایگاه حساس را بیشتر بدانیم.
انتهای پیام/
نقش خطیر پدافند هوایی در استحکام قدرت ملی ایران نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار