نماینده ولی فقیه آذربایجان شرقی با حضور در منطقه آزاد ارس مطرح کرد:

حمایت قاطع آل‌هاشم از انتصاب کیانی

1401/03/18 - 13:59 - کد خبر: 64891 نسخه چاپی

نصر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از انتصاب مجید کیانی به سمت مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس قاطعانه حمایت کرد.

به گزارش نصر، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم نماینده  ولی‌‌فقیه در آذربایجان‌شرقی در بازدید از منطقه آزاد ارس با تبریک انتصاب مجید کیانی، خطاب به رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد ارس گفت: برخی انتصابات ما را از صمیم قلب خرسند می‌کند و انتصاب شما از این نوع بود. کیانی را نیروی به‌نام، پرتلاش و کارآمد قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء می‌شناسیم که در راه خدمت به کشور و ائمه معصومین در سوریه و نجف اشرف اقدامات ارزشمندی داشته است. باتوجه به کارنامه‌ی موفق‌تان انشاءالله در منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس نیز موفق خواهید شد.
وی افزود: لازمه اجرایی شدن اهداف رشد و توسعه ارس، استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود به منظور افزایش بهره‌وری می‌باشد. ضروری است در کنار نیروهای متخصص بومی سازمان از مشاوران قوی اقتصادی استفاده شود. البته این بدان‌ معنا نیست که از ظرفیت‌های خارج از سازمان استفاده نکنید.


 
وی با ذکر توصیه‌ای از آیت‌الله مکارم شیرازی، خاطرنشان کرد: مدیر موفق کسی است که زحمات مدیران سابق نیز یادی کند. فردی که به‌هنگام شروع کار می‌گوید خرابه تحویل گرفتم مدیر ضعیفی است. هر یک از مدیران دوره‌های پیشین زحماتی را برای این منطقه کشیده‌اند و باید تجربیات و اقدامات خوب مدیران قبلی را یادآوری نمود و کارهای نیمه‌تمام و ناموفق‌شان را برای رشد منطقه اصلاح کرد.‌


 
مجید کیانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس نیز در دیدار با بیان اینکه در چهار حوزه گردشگری، صنعت، کشاورزی و تجارت در ارس اقداماتی انجام یافته که نیازمند متوازن‌سازی است، عنوان کرد: کمبودهای موجود در برخی حوزه‌ها مانع تکمیل حلقه رشد و توسعه ارس شده است.
او افزود: ظرفیت بسیار خوبی در ارس برای انجام کارهای خوب وجود دارد. برای تکمیل حلقه توسعه ارس و رشد صادرات، هماهنگی با سایر نهادها برای ما حائز اهمیت است.
رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد ارس با تاکید بر اینکه ذات مناطق آزاد، سهولت و رونق تولید و اشتغال است، یادآور شد: رئیس‌جمهوری در سفر به استان و ارس دستورات ویژه‌ای صادر کردند و این سفر دستاوردهای خوبی برای مناطق آزاد کشور و به‌خصوص ارس به همراه داشت و قطعا با پیگیری دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور این دستورات هرچه سریعتر عملیاتی و اجرایی می‌شود.


 
وی افزود: یکی از مسائل مهمی که در سفر رئیس جمهور به ارس مطرح شد مشکلات مربوط به اخذ مالیات از حقوق شاغلین در بخش خصوصی مناطق آزاد بود که آقای رئیسی دستور لغو آن را صادر کرد. اکنون دیوان ورود کرده است و امیدواریم به زودی این موضوع به ماده قانونی خود بازگردد و موجبات تحول در صنعت منطقه و استان را فراهم کند.
کیانی در پایان تاکید کرد: اماکن مذهبی ارس یکی از مهمترین محورها و جاذبه‌های گردشگری استان است که استفاده از این ظرفیت‌ها همکاری بیشتر  میراث فرهنگی و صنایع دستی و سازمان اوقاف را می‌طلبد.
انتهای پیام/
حمایت قاطع آل‌هاشم از انتصاب کیانی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار