سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی:

سگ ولگرد، ۵ نفر را در تبریز راهی بیمارستان کرد 

1401/03/07 - 13:31 - کد خبر: 63939 نسخه چاپی

نصر: سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از مصدوم شدن پنج نفر به دنبال حمله و گاز گرفتگی توسط سگ ولگرد در باغات اطراف تبریز خبر داد. 

به گزارش نصر، وحید شادی نیا در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: این حادثه عصر روز گذشته، جمعه، ششم خردادماه به مرکز اورژانس استان اطلاع داده شده است.
وی در تشریح این حادثه، افزود: یک کودک پنج ساله مورد هجوم سگی در یکی از باغ‌های اطراف تبریز قرار گرفته بود، پدر خانواده به کمک فرزندش شتافت و کودک را از دست سگ نجات داد و خود پدر مورد هجوم قرار گرفت. همسایگان نیز به کمک پدر و پسر آمده و متاسفانه انگشت دو همسایه به دنبال گازگرفتگی سگ قطع شد. 
وی ادامه داد: این سگ مهاجم، یک زن ۶۰ ساله را نیز در مسیر فرار مورد حمله و مصدوم کرد. 
شادی نیا گفت: تمامی مصدومان حادثه بلافاصله تحت اقدامات درمانی اورژانس قرار گرفته و توسط سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان سینا تبریز انتقال یافتند.
انتهای پیام/
سگ ولگرد، ۵ نفر را در تبریز راهی بیمارستان کرد  خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 1 نظر

پاسخ   solmaz   ماه پیش  

متاسفانه نه تنها در اطراف تبریز و باغات با مشکل سگ های ولگرد مواجه هستیم بلکه داخل شهر و محله ها هم پر شده از سگ های ولگرد. مخصوصا در محله مرزداران صبح ها که می خوام بیام سر کار بدون اغراق از بین چندین سگ رد میشیم. هرچقدر هم که این حیوانات بی آزار باشن به هر حال طبیعتشون اقتضا میکنه موقع گرسنگی و خشم حمله کنن.
از مسولین محترم تقاضا داریم به بهترین نحو و بدون آزار این مخلوقات بی پناه خدا این معضل رو ساماندهی کنن.
پژوهشیار