قهرمان ووشوی جهان؛

موفقیت در شانگهای حاصل کار تیمی بود

1398/08/11 - 10:31 - کد خبر: 5333 نسخه چاپی

نصر: دارنده مدال طلای مسابقات ووشوی ۲۰۱۹ جهان، گفت: موفقیت در شانگهای و کسب عنوان قهرمانی جهان، حاصل کار تیمی بود.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، «یوسف صبری» که یکی از مدال‌های طلای تیم ووشوی ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ شانگهای را کسب کرد تا این تیم در بخش ساندا با اقتدار به مقام قهرمانی دست یابد در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: برای اینکه با قدرت در مسابقات جهانی حاضر شویم، تلاش زیادی انجام دادیم و با سپری کردن تمرینات سخت و منظم به آمادگی کامل رسیدیم.

وی افزود: ۱۰۲ کشور در مسابقات جهانی حضور داشتند که یک رکورد در رشته ووشو محسوب می‌شود. حضور در پیکارهای جهانی هر دوره سخت‌تر می‌شود و ما برای ادامه این موفقیت‌ها کار سختی داریم.

صبری ادامه داد: کسب هشت مدال طلا از هشت فرصت، نتیجه درخشانی بود. اکنون ووشوی جهان به ایران احترام ویژه‌ای می‌گذارد و ما علاوه بر پایان دادن به قهرمانی‌های چین در دو دوره اخیر، قدرت اول این رشته شده‌ایم.

دارنده دو مدال طلای جهان با بیان اینکه موفقیت همواره حاصل کار تیمی است، گفت: مسئولان فدراسیون با برنامه ریزی و تلاش خود، بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کردند و ووشوکاران نیز جواب این زحمات را دادند و به حق خود رسیدند.

وی در مورد بردهای قاطعی که در جهانی شانگهای کسب کرد، کفت: اینکه حریفانم را در راند اول شکست دادم، یک موفقیت بزرگ بود که باید خداوند را شاکر باشم.

صبری با بیان اینکه اکنون برای حضور در مسابقات لیگ برتر آماده می‌شود، گفت: سال آینده جام جهانی استرالیا و مسابقات آسیایی هند را در پیش داریم که می‌خواهم در این رویدادها نیز به مدال طلا دست یابم.

سانداکار جوان تیم ملی ووشوی ایران ابراز داشت: هنوز ابتدای راه هستم و باید سال‌ها برای کشورم افتخارآفرینی کنم. برای ما به اهتزاز در آوردن پرچم ایران از هیچ چیزی شیرین‌تر نیست.

تیم ملی ووشوی ایران در مسابقات جهانی شانگهای با کسب هشت مدال طلا به عنوان قهرمانی دست یافت. این تیم در مجموع دو بخش تالو و ساندا نیز به مقام نایب قهرمانی رسید.

انتهای پیام/

موفقیت در شانگهای حاصل کار تیمی بود نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار