مدیرعامل کشتارگاه تبریز:

قیمت گوشت مدیریت می شود

1400/04/15 - 09:46 - کد خبر: 46952 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: با توجه به افزایش قیمت گوشت گوساله در دیگر شهرها، در صدد مدیریت قیمت گوشت گوساله هستیم که بحمدالله تا کنون نیز در این امر موفق عمل شده است.

به گزارش نصر، کریم قدرتی اظهارداشت:  با استقبال خوبی که مردم از شناسنامه دار کردن گوشت قرمز نموده اند خوشبختانه اکثریت قصابیها هم این قضیه را رعایت کرده و گوشت بدون شناسنامه عرضه نمی کنند.
وی افزود:  همچنین با مساعدتی که از طرف نمایندگان محترم تبریز در مجلس شورای سلامی انجام می شود امیدوارم این ایده و ابتکار در سایر نقاط کشور نیز همچون تبریز اجرا شود تا مردم سایر نقاط ایران بتوانند با مصرف گوشت شناسنامه دار از نوع، جنسیت و تازگی گوشت خود باخبر باشند.
قدرتی ادامه داد:  نبود شناسنامه در گوشت که بعضا حتی از قیمت مصوب هم پایینتر فروخته می شود موجب می گردد شهروندان با عدم اطلاع از جنسیت و سن دام استحصالی دقت و اطلاع کافی از خرید گوشت نداشته باشند.
مدیرعامل کشتارگاه تبریز تاکید کرد: شهرداری تبریز به عنوان یک نهاد دولتی مردم نهاد به خوبی نقش خود را در تامین گوشت سبد غذایی مردم انجام می دهد و امیدواریم نابسامانی  که در در گوشت مرغ بود با تدابیری که اندیشیده شده است  دامن گیر گوشت قرمز نشود.
وی در پایان با اشاره به کاهش قیمت گوشت گوسفند نر در فروشگاههای کشتارگاه ابراز امیدواری کرد با افزایش میزان کشتاری که انجام می شود روز به روز شاهد تثبیت قیمت گوشت قرمز خواهیم بود.
شایان ذکر است نرخ جدید فروش گوشت شناسنامه دار نر کشتار روز را در فروشگاه شماره یک کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز به شرح زیر اعلام شد:
گوشت شناسنامه دارگوسفند نر جوان کشتار روزمخلوط بدون دنبه به قیمت کیلویی 114 هزار تومان
گوشت  شناسنامه دارنیم شقه گوسفند نر بره کشتار روزبا دنبه  به قیمت کیلویی 107هزار تومان
قیمت ران و گردن گوشت شناسنامه دارگوسفند نر بره کشتار روز 120 هزارتومان
لازم به ذکر است قیمت گوشت عرضه شده در فروشگاه شماره 2 حدود دو هزارتومان بالاتر از قیمت گوشت در فروشگاه شماره یک خواهد بود.
انتهای پیام/
قیمت گوشت مدیریت می شود نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار