شهردار اعلام کرد:

پیشرفت ۷۰درصدی پروژه پل همسان کابلی تبریز

1399/07/14 - 19:51 - کد خبر: 28408 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز از پیشرفت ۷۰درصدی پروژه پل همسان کابلی خبر داد و گفت: پل همسان کابلی از پروژه‌های تاثیرگذار و برجسته در رفع ترافیک شهری است.

به گزارش نصر، ایرج شهین باهر در این خصوص اظهار کرد: این پل با قرار گرفتن در مرکزی‌ترین مسیر عبوری شهروندان از جاده ائل گلی و همجواری با مهم‌ترین مسیر ورودی شهر از طریق دروازه تهران، نقش مهمی در کاهش بار ترافیکی پل کابلی ایفا خواهد کرد.
وی تشریح کرد: عملیات اجرایی پل همسان کابلی به طول ۴۵۰ متر و طول عرشه ۹۴ متر با۱۳۰ میلیارد ریال، در حال انجام است.
به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی یادآور شد: این پروژه هم اکنون ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد و علت این‌که پیشرفت آن از دید شهروندان پنهان مانده، ساخت قطعات در کارخانه و مونتاژ نهایی در محل پروژه است.
شهین باهر با اشاره به تاخیر در اتمام پروژه، گفت: شیوع کرونا باعث کاهش سرعت تولیدات کارخانه‌ها شد، اما تلاش می‌کنیم تا پایان مهر عرشه فلزی پل را به اتمام رسانده و تا پایان آذرماه نیز با اجرای عملیاتی همچون آسفالت ریزی و جدول گذاری، پروژه را به مرحله بهره برداری برسانیم.
انتهای پیام/
 پیشرفت ۷۰درصدی پروژه پل همسان کابلی تبریز خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 1 نظر

پاسخ   مهدی   سال پیش  

همانند کشورهای دیگر لطفا شیفت کارهای عمرانی را زیاد کنید. کار عمرانی در وقت اداری معنی ندارد. نگاه کنید که یک پل را در سنگاپور 48 ساعته می‌سازند. شب و روز کار می‌کنند. آن وقت کار عمرانی ما ساعت 2 مثل ادارات تعطیل میشه و فردا ساعت 8 شروع میشه!!!
پژوهشیار