کد خبر :   81627  | تاریخ خبر : 1396/11/25  | ساعت : 08:14
اختصاصی نصر/

مدیر عامل جدید منطقه آزاد ارس را بیشتر بشناسیم/ "محسن" به جای "محسن"


نصر: بالاخره پس از کش و قوس های فراوان "محسن عرب باغی" مدیر عامل سابق منطقه آزاد ارس فرمان سکانداری ارس را به " محسن نریمان" مدیر عامل جدید داد.

به گزارش نصر، نریمان اگر چه برای مردم آذربایجان چهره ای شناخته شده نیست ولی کارنامه فعالیت های مدیریتی اش نشان از تجربه سال ها فعالیت و مدیریت در عرصه های مختلف از استانداری گرفته تا نمایندگی مردم در مجلس دارد.

مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد ارس نیک می داند که مدیریت منطقه ای از کشور را عهده دار شده است که با وجود فاصله گرفتن از روزهای اوج سه دهه پیش ولی فرصت های غنی از رشد و پیشرفت را در خود نهفته دارد.

اگر چه مناطق آزاد کشور نیز با مشکلاتی ساختاری دست بر گریبان هستند ولی "محسن نریمان" در اولین سخنرانی خود به عنوان مدیر عامل ارس تلاش کرد روح امید و توسعه را در این منطقه زنده نگه دارد.

 

مدیر عامل جدید منطقه آزاد ارس کیست؟

محسن نریمان به سال 1331 در بابل دیده به جهان گشوده است وی در حال حاضر  قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور استان‌ها است.

نریمان در دوره‌های سوم و چهارم و ششم و هشتم مجلس شورای اسلامی نماینده حوزه انتخابیه بابل بوده‌است.

وی فارغ‌التحصیل از دانشگاه صنعتی شریف است و در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 رییس ستاد روحانی در مازندران بود.

وی پیش تر سمت‌های معاون عمرانی استانداری مازندران، استاندار خراسان شمالی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران را بر عهده داشت. مشاور وزرای نیرو و کشور و ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران، رئیس هیئت مدیره شرکت سازمان توسعه مسکن ایران، عضو اصلی هیئت مدیره شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و هیئت مؤسس و هیئت امنا دانشگاه علوم و فنون مازندران از دیگر سوابق او است.

انتهای پیام/