کد خبر :   78383  | تاریخ خبر : 1396/09/16  | ساعت : 15:30
گزارش اختصاصی نصر/

پایان عصر کابوس و مشکلات، سلام نظامی به روزهای خوب/ حالا منتظر تراکتورِ واقعی باشید


نصر: روزهای کابوس وار و پر از مشکلات تراکتورسازی به اتمام رسیده و این تیم می تواند با آغازفصل نقل و انتقالات، بازیکنان جدید خود را به خدمت بگیرد.

به گزارش نصر، حدود یک سال پیش بود که تیم تراکتورسازی با یک محرومیت سنگین از سوی فیفا مواجه و از حصور در دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد. همین محرومیت کافی بود تا تراکتورسازان خیلی راحت از کورس قهرمانی جا بمانند و به همین راحتی خودشان را ببازند. در پایان فصل تراکتورسازی قهرمانی جام حذفی را هم در خرشمهر از دست داد تا روزهای کابوس وارش به تراژیک ترین نوع ممکن به اتمام برسند.

پس از پایان همکاری امیر قلعه نویی با تراکتورسازی، کوچ بازیکنان این تیم هم آغاز شد. یکی پس از مذاکرات فراوان سر از کره جنوبی در آورد و دیگری هم پس از اختلافات زیاد به اصفهان رفت تا جایگاهش در تیم ملی را حفظ کند.

با همه این مشکلات، گل‌محمدی هدایت تراکتورسازی را در لیگ هفدهم قبول کرد تا این تیمِ در هم شکسته را مدیریت کتد. گل‌محمدی ابتدا به سراغ بازیکنان جوان رفت، اما جوان‌ها آن جوانانی نبودند که یحیی انتظارش را داشت با آنها تاریخ سازی کند. او در نهایت سه چهار بازیکن را از تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان آورد. فصل کابوس‌وار تراکتورِ یحیی دقیقاً از همان جایی شروع شد که او فهمید نه در تیم‌های پایه بازیکن چندان خوبی دارد و نه بین آنهایی که قراردادشان را تمدید کردند.

البته اگر از حق نگذریم، مصدومیت بازیکنانی مانند عارف آغاسی، هادی محمدی، محمدامین بهرامی، محمد ابراهیمی و شهرام گودرزی؛ دست گل‌محمدی را بیش از پیش بست. به همه اینها اگر محرومیت مهدی کیانی را هم اضافه کنیم، خواهیم دید که گل‌محمدی چه فصل سختی را در تراکتورسازی پشت سر گذاشته است. امیر نصرآزادانی هم یکی از بازیکنانی بود که به عنوان پدیده تراکتورسازی از او یاد می شد، اما از شانس بد گل‌محمدی همین یکی دو بازی قبل رباط صلیبی پاره کرد!

همه این اتفاقات باعث شد که تراکتورسازی در نیم فصل نخست لیگ هفدهم، فقط 17 امتیاز بگیرد و رتبه ای بهتر از جایگاه یازدهمی پیدا نکند.

حالا تمام این مشکلات در حال اتمام هستند؛ محرومیت تراکتورسازی از نقق و انتقالات به اتمام رسیده، آنها بازیکنان خوبی را برای حضور در تبریز راضی کردند و می‌توانند قرارداد یاران جدیدشان را ثبت کنند.

حالا می‌توان گفت که روزهای کابوس وار تراکتورسازی تمام شده و آنها خودشان را برای روزهای خوب آماده می‌کنند؛ روزهایی که دوباره به همان تراکتور دوست داشتنی گذشته تبدیل شوند. آنها با سربازان زیادی هم به توافق رسیدند تا با ترکیبی از بازیکنان سرباز و غیر سرباز، یک تیمی که خواسته هواداران تراکتورسازی است را راهی نیم فصل دوم مسابقات بکنند.

انتهای پیام/