کد خبر :   67329  | تاریخ خبر : 1395/12/30  | ساعت : 12:12
ایران آهور بعد از ثبت نام در انتخابات در گفت و گو با خبرنگار نصر:

دوره چهارم شورای شهر تبریز در حل مشکلات مردم میسر واقع نشد!


نصر: عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: دوره چهارم شورای شهر تبریز در حل مشکلات مردم میسر واقع نشد!

به گزارش نصر، ایران آهور دقایقی پیش پس از ثبت نام به عنوان کاندیدای انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز در گفت و گو با خبرنگار نصر افزود: شورای شهر یک نهاد مردمی است که در حل مشکلات مردم نقش بسزایی دارد و هدف دوره پنجم این است که مشکلات مردم ریشه یابی شود و بطور کارشناسانه حل شود، متاسفانه این امر در دوره چهارم میسر واقع نشد و بسیاری از مشکلات شهرسازی و شهری تبریز نافرجام ماند.

وی در پاسخ به این سئوال که هدف از کاندیداتوری تان  در این دوره از شورا چیست اظهار داشت: نباید صرفا شرکت در شورا باشد، چراکه ما صدای مردم خواهیم بود و باید به رای و انتخاب مردم احترام بگذاریم، چراکه انتخاب مردم به معنی انتخاب مسئول برای رفع مشکلات است نه استفاده شخصی و موقعیتی از آن.

وی ادامه داد: امید وارم ۱۳ نفر برگزیده با تعامل مثبت و سازنده  کار خود را آغاز کند، البته نه تعامل ایجاد شده در دوره چهارم که نتیجه بخش نبود.  امیدوارم کاندیدا ها واقعا مردمی باشند و هدف آنها واقعا خدمت به مردم باشد

آهور در خصوص تفاوت های این دوره از انتخابات با دوره های قبل نیز اذعان داشت: تفاوت اصلی این دوره را باید مردم با انتخاب های خود ایجاد کنند. مردم باید در انتخاب خود دقت زیادی داشته باشند چراکه نوع انتخاب مردم سرنوشت شهر را رقم می زند.

گزارش خبرنگار نصر می افزاید، نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت هشت صبح امروز (دوشنبه) در فرمانداری ها و بخشداری های سراسر آذربایجان شرقی آغاز و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 6 فروردین 1396 ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/