پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   99979  | تاریخ خبر : 1397/12/21  | ساعت : 10:55

خبر/

ارومیه و فوجیان چین خواهر خوانده می شوند


نصر: استاندار آذربایجان غربی گفت: اتاق بازرگانی از ظرفیت دانشگاه برای رشد اقتصادی استان استفاده کند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، محمد مهدی شهریاری در هشتمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که شب گذشته در محل اتاق بازرگانی ارومیه ترتیب یافت با تبریک انتخاب اعضای جدید اتاق بازرگانی ارومیه اظهار امیدواری کرد اعضای جدید اتاق بتوانند با برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت های اتاق در رشد و توسعه اقتصاد استان کمک کنند.

وی بر استفاده از ظرفیت و نکته نظرات تمامی اعضای اتاق در برنامه ریزی ها تاکید کرد و گفت: با وحدت و همدلی و مشارکت تمامی اعضا می توانید در این دوره ویژه اقتصادی کشور نقش آفرینی کرده و کارهای بزرگ انجام دهید.

وی استفاده از روشهای جدید علمی در بحث تجارت بازرگانی و صنعت را مورد تاکید قرار داد و افزود: اعضای اتاق برای رشد و توسعه اقتصاد استان و رسیدن به اهداف خود از ظرفیت های دانشگاه و پارک علم و فناوری بیشتر استفاده کنند.

استاندار آذربایجان غربی همچنین بر کمک بیشتر دولت برای تقویت و گسترش بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: با وجود شرایط ویژه اقتصادی در سال جاری با همکاری دولت و بخش خصوصی برای ۳۸ هزار نفر در واحد های اقتصادی در استان شغل ایجاد شده است.

شهریاری همچنین از خواهر خواندگی شهر فوجیان چین و ارومیه در سال آینده خبر داد و گفت: تمامی مقدمات این خواهر خواندگی انجام شده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است