پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   99750  | تاریخ خبر : 1397/12/18  | ساعت : 07:14

رئیس پلیس راهور تبریز تشریح کرد:

تاثیر اجرای طرح زوج و فرد خودروها درکاهش ترافیک تبریز


نصر: رئیس پلیس راهور تبریز گفت : با اجرای طرح زوج و فرد در محدوده مرکزی تبریز مشکل ترافیک این منطقه به طور محسوس کاهش یافته و روان شده است .

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، سرهنگ حبیب آبراهه در گفت و گویی با خبرنگاران  افزود : با اجرای این طرح حدود 20 هزار تردد خودرو در این محدوده  نسبت به گذشته کمتر شده است.

طرح زوج و فرد آمد و شد خودروها در محدوده بافت مرکزی تبریز و با هدف کاهش مشکلات ترافیکی این محدوده در آستانه سال جدید از سه روز قبل عملیاتی شده است .

چهار راه باغشمال به سمت میدان ساعت ، میدان باغ فجر به سمت میدان ساعت ، پل قاری به سمت دانشسرا ، اول راسته کوچه به سمت میدان نماز و تقاطع فلسطین به سمت میدان نماز از جمله محدوده های این طرح است .
رییس پلیس راهور تبریز گفت: کاهش پنج هزار ۶۷۵ تردد در روز اول و در مقایسه با میزان تردد روز سه شنبه و کاهش هشت هزار و  ۲۸۰ تردد در روز پنجشنبه نشانگر موفقیت این طرح است و امیدواریم با همکاری مردم ترافیک روانی در این محدوده ایجاد شود.
سرهنگ حبیب آبراهه افزود: برابر اعلام ناوگان اتوبوس رانی ، زمان سفر اتوبوس ها با ۱۰ درصد کاهش و تعداد مسافر حمل شده از هسته مرکزی شهر ۱۵ درصد افزایش پیدا یافته است و همچنین تعداد مسافر جابه جا شده با ناوگان تاکسیرانی در این محدوده افزایش ۱۵ درصدی را نشان می دهد.
وی ادامه داد : این آمار و ارقام‌ نشان می دهد وسیله سفر شهروندان در این محدوده از وسیله نقلیه شخصی به وسیله حمل و نقل عمومی تغییر یافته است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (2)

چطوری این آمار را بدست آوردید؟
15:06:20 1397/12/18
شهروند
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است