پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   99324  | تاریخ خبر : 1397/12/09  | ساعت : 22:19

مدیر عامل مجموعه شونیز در گفتگو با "نصر"/

بیوک؛ کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی: برای پیشبرد اهداف کلان باید ائتلافی حرکت کرد


نصر: کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در گروه صنعت گفت: برای پیشبرد اهداف کلان باید ائتلافی حرکت کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، پرویز بیوک رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات کشور و همچنین مدیر عامل مجموعه شونیز در گفتگو با نصر در خصوص حضور در ائتلاف "اتاقی برای فردا" گفت: برای پیشبرد اهداف کلان حتما باید ائتلاف و حرکت گروهی باشد، توسعه یعنی حرکت گروهی و ائتلافی؛ اقتصاد ورزش دو 100 متر نیست بلکه اقتصاد ماراتون است و در آرمش و با قدم های کوچک می توان اقتصاد را توسعه داد. برای توسعه اقتصاد باید قدم های کوچک اما محکم برداشت و همیشه پشتوانه خود را محکم تر کرد.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم در توسعه اقتصادی با پشتوانه محکم حرکت کنیم در این صورت نوسانات ارز و ... هرگز کشور را به چالش نمی کشد.

بیوک درباره رای اعضای اتاق بازرگانی در نهمین انتخابات اتاق بازرگانی گفت: انتظاری که از اعضای اتاق بازرگانی داریم این است که به ائتلافی رای دهند که بیشترین هماهنگی را در بین خود دارند و ائتلاف" اتاقی برای فردا" به همین شکل است.

وی اذعان داشت: اعتقاد داریم که کار باید جمعی باشد و همه بخواهیم کشور از فقر بیرون برویم، باید همه تصمیم بگیریم با کیفیت بالا تلاش کنیم برند سازی کنیم و باعث توسعه بشویم.

بیوک گفت: به اتاق بازرگانی حتما باید صاحبان فکر، صاحبان ایده و افراد سالم وارد شوند تا اتاق بازرگانی پویا ، پیشبرد و پیشرونده داشته باشیم.

وی در خصوص جذب جوانان و تربیت آن ها ادامه داد: تلاش می کنیم با جذب جوانان و آموختن تجربیات به آن ها برای آینده اتاق نفرات پر انرژی را تربیت بدهیم و همیشه به یاد داشته باشیم که اتاق بازرگانی جایی برای انحصارطلبی نیست.

وی به نقش تصمیم گیری و تصمیم سازی استان به دست مردان اقتصادی استان اشاره کرد و گفت: نقش سرمایه گذاران و رجل اقتصادی در اقتصاد استان بسیار مهم است و باید برای توسعه بخش های این صنعتگران تلاش کنیم.

بیوک به صادرات غیرنفتی استان اشاره کرد و گفت: صادرات غیر نفتی برای استان یک پتانسیل بالاست به خصوص در صنعت شیرینی و شکلات که همیشه در کشور از نظر صادرات در رتبه های اول بوده ایم.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات کشور به اندازه صادرات در بخش شیرینی و شکلات در استان اشاره کرد و گفت: بیش از 500 میلیون دلار در کشور صادرات شیرینی و شکلات داشته ایم که این رقم با توجه به تمام محدودیت ها و مشکلات بوده است و این امر نشان می دهد چقدر در استان برای توسعه استان در بخش غیر نفتی پتانسیل داریم.

کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در پایان به حضور رحمانی در وزارت صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد و گفت:  فقط نفس خشک حضور آقای رحمانی در راس امور وزارت صمت برای استان ما غنیمت است و افتخای برای استان ما است که ایشان در این وضعیت اقتصادی ایثار کردند و وزارت را قبول کردند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است