پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   99302  | تاریخ خبر : 1397/12/09  | ساعت : 21:54

مدیرعامل شرکت اطلس پود در گفتگو با «نصر» عنوان کرد/

صدقی نسب؛ کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی: رانت و تحریم های داخلی تجار را سردرگم کرده است


نصر: کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی در گروه صنعت گفت: رانت مخربترین کار دراقتصاد کشور است که باید این مسئله ریشه کن بشود، از طرفی تحریم های داخلی نیز باید رفع گردد. تولید کنندگان کشور نمی دانند به فکر تحریم های داخلی باشند یا به فکر تحریم های خارجی، پس باید در کنار رانت تحریم های داخلی را نیز ریشه کن کنیم.

به گزارش نصر ، محسن صدقی نسب کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی  در گروه صنعت گفت: اتاق بازرگانی یک تشکل غیر انتفایی هست و نباید این تشکل را وارد سیاست کرد، حتی در انتخابات سیاسی هم نباید این تشکل خود را وارد جناح بازی ها کند و دخالتی نکند، البته به نظر من تا امروز این اتفاق نیوفتاده است.

وی ادامه داد: در اتاق بازرگانی تبریز تا امروز شاهد جناح بازی های سیاسی نبوده ایم و فقط جناح بندی های تجار در داخل اتاق را متاسفانه شاهد بودیم که باید به خاطر اقتصاد کشور و مردم دست از این جناح کاری ها برداریم.

وی اذعان داشت: امروز باید متحد باشیم و با اتحاد اقتصاد کشور را درست کنیم و این موضوع را باید به خاطر داشته باشیم آمریکا این کشور را درست نخواهد کرد بلکه خودمان هستیم که باید این کار را بکنیم.

صدقی نسب در خصوص رانت در کشور گفت: رانت مخربترین کار دراقتصاد کشور است که باید این مسئله ریشه کن بشود، از طرفی تحریم های داخلی نیز باید رفع گردد. تولید کنندگان کشور نمی دانند به فکر تحریم های داخلی باشند یا به فکر تحریم های خارجی، پس باید در کنار رانت تحریم های داخلی را نیز ریشه کن کنیم.

وی ادامه داد: قوانین مالیاتی، تامین اجتماعی، گمرکی و بانکی پر از ایراد هستند و باید رفع شوند در هیج جای دنیا قانون مالیاتی به این شکل نداریم که در داخل کشور شاهد آن هستیم.

مدیر عامل اطلس پود ادامه داد: وقتی فشار به بخش خصوصی فقط می افتد مطمعا باشید در اشتغال زایی هم تاثیر دارد همچنین در وضعیت اقتصادی کشور هم به شدن تاثیر منفی می  گذارد.

وی به حضور رحمانی و پزشکیان در راس امور کشور گفت: حضور دکتر پزشکیان و دکتر رحمانی در راس امور وقتی قرار دارند باید قبول کنیم ضعیف عمل می کنیم و باید از این افراد به خوبی استفاده کنیم و حرف هایمان را به راحتی به گوش مسئولین برسانیم.

صدقی نسب ادامه داد: رجال اقتصادی استان در حد خودشان تلاش می کنند ولی با وجود تحریم این امکان ندارد و همیشه به فکر دور زدن تحریم ها هستیم.

وی ادامه داد: باید دلت مردان بخش خصوصی را سربازان اقتصادی کشور بدانند و به بخش خصوصی  اعتماد کنند. آقای رحمانی همیشه در کنار صنعت وجود دارند و این موضوع را از قبل به اثبات رسانده اند و شیفته کار کردن برای اقتصاد و صنعت کشور هستند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است