پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   99151  | تاریخ خبر : 1397/12/09  | ساعت : 19:25

مدیرعامل کارخانه آرد برکت گندم تبریز در گفتگو با «نصر» عنوان کرد/

غلامی؛ کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی: خودتحریمی کمر صنعتگران را شکسته است!


نصر: کاندیدای عضو ائتلاف "اتاقی برای فردا" نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی تبریز گفت: خودتحریمی ها بیش از تحریم های خارجی کمر صنعتگران را شکسته است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، غلامرضا غلامی کاندیدای نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی  در گروه بازرگانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب هم در  فرمایشات خود اشاره کرده اند که باید خودمان مشکلات خودمان را حل کنیم و این موضوع حقیقت دارد که دچار بحران  خود تحریمی شده ایم هر چند که شاید تحریم های آمریکا تاثیر بگذارد اما خود تحریمی بیشتر از آمریکا کمر صنعتگران را خم می کند.

وی ادامه داد: مشکلات جامعه به راحتی قابل حل است اما باید هر کسی در جایگاه خودش، هر مسئول در جایگاه  خودش باید به فکر  رفع مشکلات باشد نه به فکر جیب خودش!

غلامی گفت: نماینده  ای که از اتاق تبریز به اتاق ایران می رود باید به فکر کل صنعتگران استان باشد نه فقط به فکر  صنعت و کارخانه خودش که این بیشتر به خیانت شبیه است.

وی اذعان داشت: اتاق تبریز از رده دوم به رده های سیزده یا چهاردهم کشور نزول کرده است که این مسئله همت مسئولان و اعضای اتاق را طلب می کند تا بیشتر به فکر ارباب رجوع های خود باشند چرا که آن ها واقعا در این شرایط اقتصادی نیازمند کمک و یاری ما هستند.

غلامی در پایان گفت: ما برای آینده استان باید قدم برداریم و به فکر رفع بیکاری در استان باشیم تا برای شهر اولین ها اولینی دیگر رقم بزنیم و این مسئله فقط و فقط زمانی اتفاق می افتد که ائتلافی و گروهی حرکت کنیم و فردی نگر نباشیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است