پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   98401  | تاریخ خبر : 1397/11/21  | ساعت : 11:17

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری تاکید کرد:

ضرورت ترسیم چشم‌انداز و تداوم مطلوب جشنواره فیلم تبریز


نصر: مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در دیدار با دبیر دومین جشنوارۀ فیلم تبریز، بر لزوم ترسیم چشم‌انداز و تداوم مطلوب این جشنواره تاکید کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، میکائیل نظری با تاکید بر اینکه جشنواره فیلم تبریز، در نخستین دوره خود، سال گذشته، بسیار پرفروغ و امیدوارکننده ظاهر شد، اظهار داشت: این جشنواره، قطعاً قابلیت تبدیل به یکی از جریان‌های ارزشمند محافل سینمایی را دارد، از این رو، مصمم هستیم امسال، برای استمرار جشنواره، با تمام وسع و امکانات حضور داشته باشیم.
وی اضافه کرد: سازمان فرهنگی و هنری، با برخورداری از زیرساخت‌ها و فضاهای متنوع می‌تواند بخشی از نیازها و ضرورت‌های جشنواره فیلم تبریز را پوشش دهد.
نظری با اشاره به اینکه جشنواره فیلم تبریز، در حال نزدیک‌شدن به مرحله ثمربخش است، اظهار داشت: مسیر نویدبخش این جشنواره نباید مسدود شود.

وی ادامه داد: همگرایی دستگاه‌های فرهنگی و جذب اسپاسنرهای موفق، می‌تواند در آتیه جشنواره، نقش اساسی ایفا کند.

یونس مقدم، دبیر دومین جشنوارۀ فیلم تبریز نیز در این دیدار، با قدردانی از مدیرعامل سازمان، اظهار داشت: دومین جشنواره فیلم تبریز به همت انجمن سینماگران استان در اسفندماه برگزار می‌شود.
وی یادآور شد: جشنواره، سال گذشته، رویکرد استانی داشت، اما امسال به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود؛ بر این اساس، آثار مختلفی از استان‌های شمال و شمال‌غرب کشور  به دبیرخانه ارسال شده‌است.
مقدم، پشتیبانی معنوی را مهم‌ترین نیاز جشنواره خواند و افزود: جشنواره فیلم تبریز، برای استمرار در سال‌های آتی، باید از سوی نهادهای مختلف اجرایی شناخته شود؛ در این صورت، قطعاً بحث‌های اسپانسرینگ نیز با سهولت بیشتری پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است