پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   98386  | تاریخ خبر : 1397/11/21  | ساعت : 09:03

سعیدی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری:

جناح‌های سیاسی با پرهیز از تفرقه پاسخ یاوه سرایی‌های دشمنان را بدهند


نصر: نماینده مردم تبریز در مجلس گفت:کلمه وحدت باید حرف همه جناح‌های سیاسی باشد تا اینکه بر روی همه یاوه‌سرایی‌ها و سخن پراکنی‌های دشمنان خط بطان کشیده شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارشنصر به نقل از فارس، محمد اسماعیل سعیدی، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان نیروی هوایی ارتش در رابطه با لزوم ایجاد وحدت در راهپیمایی 22 بهمن در بین سیاسیون کشور اظهار داشت: 22 بهمن امسال نسبت به سال‌های گذشته تفاوت‌های اساسی دارد.

در راهپیمایی  22 بهمن و به کوری چشم دشمنان جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گرفته خواهد شد.

وی در ادامه همین مبحث افزود: دشمنان انقلاب به ویژه دولتمردان آمریکایی در زمستان سال گذشته تبلیغات و هجمه های سنگینی علیه جمهوری اسلامی برای اینکه ایران جشن پیروزی انقلاب خود را نخواهد گرفت به کار گرفته بودند؛ اما به لطف خداوند و با حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی  22 بهمن و به کوری چشم دشمنان جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گرفته خواهد شد.

نماینده مردم تبریز به لزوم ایجاد وحدت و پرهیز از اختلاف سلیقه‌ها در روز 22 بهمن اشاره و تصریح کرد: کلمه وحدت باید حرف همه جناح‌های سیاسی باشد تا اینکه بر روی همه یاوه سرایی‌ها و سخن پراکنی‌های دشمنان خط بطان کشیده شود.

 22 بهمن از شعارهای اختلاف برانگیز دوری شود

عضو فراکسیون ولایی مجلس تاکید کرد: کسانی که در درون نظام هستند و به انقلاب اعتقاد دارند باید یا حضور خود در راهپیمایی روز 22 بهمن هرچه فریاد دارند را بر سر آمریکا بزنند و از ایجاد شعارهای اختلاف انگیزی دوری شود تا اینکه دشمنان از ایجاد این مسائل سوء استفاده نکنند.

سعیدی اظهار کرد: راهپیمایی 22 بهمن روز تجلی اراده مردم در دفاع از آرمان‌های امام(ره) و انقلاب است و معتقدم ملت با حضور گسترده خود نسبت به سال‌های گذشته با شعارهای دشمن شکن و وحدت آفرین خود موجب ناامیدی دشمنان می‌شوند.

پایان پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است