پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   98133  | تاریخ خبر : 1397/11/15  | ساعت : 07:35

ملی پوش تبریزی سکوت را شکست/

گفت و گوی نصر با امیر دهقانی بعد از اقامت در استرالیا: آرزویم خدمت به ورزش شهر و میهنم است


نصر: بازیکن سابق تیم ملی کبدی جمهوری اسلامی ایران که بعد از سفر به استرالیا در آن کشور اعلام اقامت کرد؛  هم اکنون در این کشور به فعالیت های ورزشی خود ادامه می دهد در گفت و گویی صریح به بیان دلایل حضورش در این کشور و فعالیت های حرفه ای ورزشی اش پرداخت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، امیر دهقانی در گفتگویی به خبرنگار نصر گفت: متاسفانه یا خوشبختانه مدتی است که در کشور استرالیا و در شهر ملبورن به دور از جو ورزشی ایران در حال فعالیت هستم.
وی ادامه داد: طی قراردادی با تیم آکدمی کبدی ملبورن منعقد کرده ام، در حال فعالیت هستم که توانستم فصل خوبی را در فصل گذشته سپری کنم و حدود دو ماه دیگر فصل جدید کبدی آغاز خواهد شد و امیدوارم این فصل هم به خوبی سپری شود.
امیر دهقانی در خصوص مشکلات به وجود آمده در داخل کشور گفت: مشکلات به سزایی در داخل کشور باعث شد تا من به مهاجرت به خارج از کشور فکر کنم و باعث شود تا من به استرالیا سفر کرده و فعالیت کنم که در این خصوص فقط سکوت می کنم.
وی گفت: برای فعالیت های ورزشکاران در داخل کشور متاسفانه مشکلات زیادی وجود دارد که باید کارشناسان ورزشی در این خصوص تحقیق و ریشه یابی کنند.
دهقانی گفت: مسئولینی که مسئولیتی را قبول می کنند باید به فکر رساندن ورزشکاران به جایگاه اصلی اجتماعی و اقتصادی هم باشند، مسئولین باید بدانند برای این که ورزشکاری به مرحله قهرمانی و حرفه ایی می رسند واقعا تلاش های بسزایی کشیده اند و فشارهای زیادی را به جان خریده اند.
بازیکن سابق کبدی تیم ملی ایران گفت: در استان آذربایجان شرقی قهرمانان زیادی وجود دارند که معشیت مناسبی ندارند و امروز به خاطر لطف مسئولین ورزش کنار گذاشته اند و به شغل آزاد رو آورده اند.
وی اذعان داشت: برای آینده برنامه ایی که دارم فقط برای موفقیت خودم در این کشور است در تلاشم با موفقیت خودم در این کشور ایرانی های مقیم استرالیا را شاد کنم.

دهقانی ادامه داد: همچنین با موافقت دولت استرالیا در رشته ورزشی خودم یعنی کبدی به تحصیل خواهم پرداخت تا موفقیت های بیشتری را هم در عرصه ورزشی و هم تحصیلی به دست بیاورم.
بازیکن سابق کبدی تیم ملی ایران در خصوص آرزوهای خود گفت: با تعصبی که برای ورزشکاران آذربایجان دارم آرزو دارم در کار بیزینس آنقدر پیشرفت کنم گه ورزشکاران استان را در فعالیت های خود پشتیبانی کنم تا هیچ ورزشکاری دغدغه پول  و هزینه را نداشته باشند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (1)

با سلام واقعا طرز اينجور ورزشكارا رو بايد بهشون احترام گزاشت ارزوي خوبي دارن و هر جايي دنيا هستن سلامت باشن
15:03:23 1397/11/16
علي
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است