پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   97491  | تاریخ خبر : 1397/11/01  | ساعت : 16:20

رئیس بیمه سامان شعبه تبریز در تحریریه نصر:

بیمه سامان، یکی از چهار شرکت برتر بیمه خصوصی کشور/ اصلی ترین رکن پیشرفت شرکت های بیمه، ارتباط با رسانه ها است


نصر: رئیس بیمه سامان شعبه تبریز گفت: بیمه سامان، یکی از چهار شرکت برتر بیمه خصوصی  کشور است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، "محمد امین مرتاض جلیلی" با حضور در تحریریه نصر در گفتگو با خبرنگار این رسانه با بیان اینکه بنیانگذاران و مدیران این شرکت از تلاش گران با تجربه صنعت بیمه هستند و با استفاده از این تجربه قدم در راه بیمه سامان گذاشته اند، گفت: بانک سامان، شرکت سرمایه گذاری بانک سامان ، شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه، صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران و موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد به همراه جمعی از اشخاص حقیقی و حقوقی در صنایع مالی و تولیدی تشکیل دهنده اعضای هیات موسس شرکت بیمه سامان هستند.

وی با تاکید بر اینکه اعضای هیئت مدیره به منظور جلب رضایت مشتریان و ارائه سرویس مطلوب به بیمه گذاران در انتخاب مدیران ارشد و میانی از نیروهای متخصص و مجرب در امور بیمه ای جذب می کنند، اذعان داشت: این نیروها با هدف مشترک ایجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بیمه فعالیت های خود را با این شرکت آغاز می کنند.

وی افزود:مدیران بیمه سامان معتقدند با استفاده از نوآوری و استفاده از آخرین دانش ها ، اعتقاد به مشتری مداری ، کار تیمی و تعامل سازنده درون سازمانی، ایجاد اعتماد و آرامش با پایبندی به اصول حرفه ای و اخلاقی و بررسی و شناسایی نیازهای بیمه ای مشتریان، باید بهترین خدمات به مشتریان ارائه شود.
رئیس بیمه سامان شعبه تبریز با اشاره به اینکه بیمه سامان با اعتقاد به لزوم تعامل و همدلی با گروه های ذینفع همواره درصدد است با اتکا به سرمایه های مالی و انسانی مناسب خدمتی متمایز را برای بیمه گذاران خود به ارمغان آورد، اظهار داشت : سرمایه فعلی شرکت طی مصوبه مجمع عمومی عادی سالانه به 150 میلیارد تومان افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: در حال حاظر بیمه سامان 78 نماینده فعال در سطح استان دارد و همچنان در حال توسعه نمایندگی های خود است.

وی با بیان اینکه در راستای افزایش فرهنگ و رشد استفاده از بیمه بین اقشار مختلف جامعه سعی داریم با انواع خدمات بیمه ای، حق بیمه درخواستی و تعهدات متفاوت با توجه به نیاز مشتری خدمات ارائه دهیم، گفت: ابتدا با توسعه شبکه فروش و سپس با ارائه طرح های نوین مطابق با نیزهای ایجاد شده در جامعه خدمات خود را گسترش می دهیم برای مثال طرح بیمه انفرادی سامان یک بیمه درمانی انفرادی است که با حق بیمه و تعهدات متفاوت با توجه به نیاز متقاضیان بسیاری دارد.
وی اعزام کارشناس به محل تصادف خودرو برای افراد دارای بیمه سامان، ارائه سرویس در محل اقامت و ارائه بیمه های مسافرتی به کشورهای مختلف را از دیگر خدمات بیمه سامان خواند و گفت: این بیمه ها تنها تعدادی از طرح هایی است که شرکت بیمه سامان ارائه می دهد و اکنون برای معرفی هرچه بهتر آنها همایش های استانی برگزار می کنیم.
جلیلی سهم پوشش بیمه سامان در آذربایجان شرقی از سال 94 تا 97 را 3.9 دانست و افزود: این میزان نشان از که رشد خوب این شرکت بیمه در سطح استان است.

وی با بیان اینکه شرکت بیمه سامان جز چهار شرکت بیمه برتر خصوصی کشور است، اذعان داشت: این شرکت به هیچ جا وابسته نیست و فعالیت مستقلی دارد وهمچنین در جایگاه دوم ارائه بیمه عمر در استان قرار دارد.

وی با اشاره به نقش رسانه در ترویج فرهنگ استفاده از بیمه برای افزایش سهم بیمه در استان، گفت: مهمترین و اصلی ترین رکن پیشرفت های بیمه، ارتباط با رسانه است که حتما باید تعامل داشته باشند تا از قافله عقب نمانند.

رئیس بیمه سامان شعبه تبریز در انتها با بیان اینکه اطلاع رسانی لازمه توسعه پوشش بیمه ای در استان و یا کشور است، خاطرنشان کرد:شرکت های بیمه برای آماده سازی بستر جامعه و افزایش پوشش بیمه بین اقشار مختلف مردم باید با رسانه ها رابطه تنگاتنگ داشته باشند .

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است