پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   96991  | تاریخ خبر : 1397/10/20  | ساعت : 20:56

رئیس انجمن قطعه سازان خودرو تبریز در گفتگو با «نصر»:

مهندس توکلی همه توان و استعداد خود را برای رشد و توسعه صنایع تبریز به کار بست


نصر: رئیس انجمن قطعه سازان خودرو تبریز گفت: مهندس توکلی با عشق، علاقه و درایت همه توان و استعداد خود را برای رشد و توسعه صنایع تبریز به کار بست.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر، "یونس اکبرپور پایدار" با تسلیت درگذشت مهندس محمدتقی توکلی، پدر صنعت آذربایجان گفت: مهندس توکلی فداکارانه و با تلاش های خستگی ناپذیر صنعت تبریز و آذربایجان را بنیان نهاد و مانند پدرشان که با احداث نیروگاه شب های تاریک تبریز را نورانی کرد، تحول بزرگی در صنعت و اقتصاد کشور و آذربایجان ایجاد کرد.

وی افزود: مهندس توکلی بسیار دقیق و هوشمندانه عمل کرده است و صنایع پاپه ای و مادری که در تبریز توسط ایشان بنیان گذاری شده، می توانند در صورت مدیریت درست یک کشور بزرگ را متحول کنند.

پایدار ادامه داد: مهندس توکلی هر کجا کار کرده اند، با حکمت و یک استراتژی درست و مشخص بوده و همین موجب موفقیت های تاریخی ایشان شده است.

وی با ابراز تاسف عمیق از درگذشت مهندس توکلی، گفت: ما باید خیلی بیشتر از این ها از تجارب و توانمندی های ایشان بهره مند می شدیم.

رئیس انجمن قطعه سازان خودرو تبریز گفت: مهندس توکلی با عشق، علاقه و درایت همه توان و استعداد خود را برای رشد و توسعه صنایع تبریز به کار بست.

پایدار افزود: همه ما و به خصوص جوانان باید از صداقت، تلاش و پشتکار مهندس توکلی در انجام کارهای بزرگ درس بگیریم و راه این بزرگوار را ادامه دهیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است