پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   96971  | تاریخ خبر : 1397/10/20  | ساعت : 16:25

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی:

حق و حقوق مردم آذربایجان شرقی نباید در بودجه ۹۸ نادیده گرفته شود


نصر: رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: با توجه به جمعیت آذربایجان شرقی و محرومیت هایی که در استان و شهرستان ها داریم مطمئناً اجازه نمی دهیم بودجه استان در سال آینده کاهش یابد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر به نقل از مهر، محمد وحدتی هلان با تاکید بر اینکه وضعیت استان آذربایجان شرقی از نظر بودجه در لایحه ۹۸ فعلا متناسب است اظهار کرد: بررسی لایحه بودجه ۹۸ فعلاً در کمیسیون ها ادامه دارد و پس از اتمام بررسی لایحه بودجه در کمیسیون ها، به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع می شود.

وحدتی افزود: نمایندگانی از مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ حضور دارند و علاوه بر این، هر یک از نمایندگان استان می توانند با حضور در کمیسیون تلفیق بودجه مسائل و موضوعات مربوط به استان را مطرح کنند.

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی ادامه داد: اعتقاد دارم نسبت به جمعیت آذربایجان شرقی و محرومیت هایی که در استان و شهرستان ها داریم مطمئناً اجازه نمی دهیم بودجه استان در سال آینده کاهش یابد و قطعاً از حق و حقوق آذربایجان شرقی در لایحه بودجه دفاع می کنیم.

وی بابیان اینکه اگر حق و حقوق آذربایجان شرقی از نظر تخصیص بودجه مورد تعرض قرار گیرد یقیناً ساکت نمی مانیم، خاطرنشان کرد: چنانچه احساس کنیم حق و حقوق استان در لایحه بودجه ۹۸ از بین می رود حتماً نمایندگان آذربایجان شرقی با ورود به موضوع مانع از تضییع حقوق مردم آذربایجان می شوند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است