پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   96963  | تاریخ خبر : 1397/10/20  | ساعت : 14:15

گزارش نصر از رویداد گردشگری ایران در تبریز/

برگزاری گردهمایی هتلداران ترکیه ای و آژانس های مسافرتی شمالغرب کشور در تبریز


نصر: نشست مشترک فعالان صنعت گردشگری ایران و ترکیه با حضور نمایندگانی از استان های شمال غرب کشور و شهرهای آنتالیا، بدروم، کوش آداسی و چشمه ترکیه در برج تجارت جهانی تبریز برگزار شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

 به گزارش نصر، این نشست به صورت B2B ما بین 9 هتل از چهار شهر توریستی ترکیه و آژانس های مسافرتی شمالغرب کشور به همت گروه گردشگران تبریز و آژانس مسافرتی و جهانگردی فلامینگو پرواز به منظور بسط و گسترش ارتباطات و جذب گردشگر  بعد از تهران و ترکیه برای اولین بار در تبریز برگزار شد و   برج تجارت جهانی تبریز میزبان این رویداد بود.

اسماعیل میلانی از آژانس آنا سیر و عضو گروه گردشگری تبریز در گفتگو با نصر با بیان اینکه این برنامه اولین بار است که در تبریز برگزار می شود و فرصت مناسب برای آژانس داران تبریزی است، گفت: در سال های گذشته محدودیت هایی برای آژانس های استانی وجود داشت  که نمی توانستند با  هتل داران ترکیه ایی جلسات رو در رو داشته باشند اما با برگزاری چنین رویدادی آژانس داران تبریز و حتی شمال غرب کشور بدون سفر به شهرهای دیگر می توانند از این فرصت بهرمند شوند تا با نمایندگان گردشگری ترکیه صحبت و قرارداد های خوبی بسته شود.

وی افزود: ترکیه کشوری است که بیشترین ارتباط را با ایران در حوزه گردشگری دارد و از طرفی جذابیت این کشور برای جذب مسافر بالا است.

این گزارش می افزاید، امین قدیمی از آژانس مسافرتی فلامینگو پرواز نیز پاسخگوی سوالات خبرنگار نصر شد و گفت:  با برگزاری چنین رویدادهایی ارتباطات با کشور همسایه بیشتر می شود و قراردادهای دوطرفه مهمی جهت توسعه گردشگری بسته می شود.

وی با بیان اینکه 9 هتل از چهار شهر توریستی ترکیه و یک آژانس های مسافرتی ترکیه در این رویداد حضور پیدا کردند، اذعان داشت: هتل هایی که در این رویداد شرکت کردند ظرفیت جذب مسافر را از تبریز دارند و برای معرفی پتانسیل های گردشگری خود این شهر سفر کردند.

این گزارش حاکی است، رشید رجب پور در خصوص اهمیت برگزاری این رویداد در تبریز به خبرنگار نصر، این برنامه ها سال ها در شهرهایی مثل تهران برگزار می شد که این اتفاق سبب می شد ،آژانس های کسافرتی تبریز نتواند از این فرصت استفاده کنند، از این رو  برنامه را به تبریز آوردیم تا آژانس ها و هتل داران تبریز نیز به خوبی بتوانند بهرمند شوند.

رئیس انجمن دفاتر مسافرتی آذربایجان شرقی ادامه داد: این رویداد با همت گروه گردشگران تبریز برگزار شد و انجمن هم حمایت می کند تا به خوبی دو طرف هم استفاده کنند.

وی اضافه کرد: متاسفانه هتل داران تبریز همکاری مناسب برای اقامت چند نفری را انجام نمی دهند و نمی توانیم خبرنگاران ترکیه را برای بازدید و انتشار اماکن گردشگر پذیر تبریز داشته باشند.

این گزارش می افزاید، اظهری از آژانس مسافرتی ساتراپ پرواز، معتقد است: برگزاری چنین رویدادهایی مزیت های متنوعی دارد و هتل های ترکیه ای با تبریز اشنا می شوند.

در انتها، ابراهیم تیزهوش مدیر عامل آژانس تیزپرواز تبریز، با بیان اینکه 120 آژانس عضو گروه گردشگری تبریز و 30 آژانس نیز به عنوان سرمایه گذار هستند ، گفت: در این شرایط فقط کار گروهی است که کمک خواهد کرد در مقابل مشکلات قد علم کنیم، یکی از اهداف تشکیل این گروه جذب گردشگر برای تبریز است و تلاش کنیم تورهای ورود به کشور را افزایش دهیم.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری این رویداد به تبریز ، گفت: تلاش داریم مسافرانی که ازتبریز به کشور ترکیه سفر می کنند در بهترین هتل اقامت داشته باشند و امکانات خوبی بهره مند شوند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (0)

 

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است